Щоб справити хороше враження у перші робочі дні, не варто соромитись розповідати про свої успіхи, проявляти ініціативу та брати на себе більше відповідальності.
Варто детальніше розповідати керівництву про виконані завдання. Наприклад, не просто “склав звіт”, а “зробив звіт за квартал, проаналізував результати, порівняв з минулим роком і склав рекомендації, як поліпшити роботу”, радять у Work.ua.
Варто виражати готовність у майбутньому працювати над більшою кількістю проєктів.
“Співробітник, який не боїться відповідальності та готовий її брати на себе, завжди сподобається начальнику. Він знатиме, що у нього в команді є людина, на яку можна покластися, яка готова пробувати щось нове та оволодіти великою кількістю навичок”, – йдеться у матеріалі.
Не слід уникати відповідальності, натомість варто отримувати максимум користі від виконання нового завдання. Рости та розвиватися можна тільки без страху брати на себе більше.
“Звичайно, це варто робити, тільки якщо у вас є сили й ви точно знаєте, що не будете систематично переробляти”, – кажуть експерти.
Вони радять бути готовими поділитися проблемами, недоліками, а також рішеннями.
“Коли ви прийшли на нову посаду, у вас ще свіжий погляд на процеси. Можливо, ви вдосконалите систему. Нехай навіть ваше рішення може не спрацювати, але ваш начальник оцінить і запам’ятає, що воно у вас було”, – кажуть автори публікації.
Роботодавці зазначають, що український ринок праці за час карантину скоротився. Багато компаній зазнали фінансових втрат, були змушені закрити чи тимчасово зупинити реалізацію масштабних проєктів. Водночас кількість претендентів зросла, а їхні запити знизилися.
Атмосферний фронт приніс в Україну потепління та погоду без опадів. Синоптики пояснили, чи варто хоч…
Стало відомо про загибель 20-річної української моделі. Про це повідомляють у телеграм-каналах. Марія Ковальчук зникла…
Літо розпочнеться у травні Літня погода в Україні може прийти раніше, ніж зазвичай, а стійке…
Відстрочка від призову на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період надається…
Перевищення швидкості може коштувати українцям суму до 1700 грн Правила дорожнього руху в Україні 2025…
У столиці помер 12-річний хлопець Назар, якого вдарило струмом на даху електрички. 12-річний Назар боровся…