Цього року українці найчастіше віддавали перевагу трьом способам проведення відпустки: залишатися вдома (61%), побувати на українських морських пляжах (13%) і відпочити на дачі або садовій ділянці (12%).
Про це свідчать результати опитування компанії Research & Branding Group.
Якщо порівнювати частоту згадки способів проведення відпустки в цьому році з двома попередніми роками (2018-2019 рр.), то можна помітити, що цьогоріч українці істотно частіше відпочивали вдома, на дачах і садових ділянках, а також виїжджали в інші міста країни.
Спосіб проведення відпустки в цьому році певною мірою залежав від віку, регіону проживання і типу поселення. Так, особи передпенсійного та пенсійного віку частіше, ніж молодь, вважали за краще проводити відпустку в домашніх умовах (71% проти 53%). Що стосується молоді, то вона значно частіше від представників старших вікових груп воліла відпочивати на українських морських пляжах (22% проти 4%).
Серед жителів південних областей країни значно частіше, ніж серед жителів Заходу і Центру країни зустрічалися ті, хто проводив відпустку на морських пляжах країни (відповідно, 25% проти 10-11%). У свою чергу, жителі Центру і Заходу України частіше, ніж жителі південних областей, проводили відпустку на дачах і садових ділянках (відповідно, 14-13% проти 6%).
Регіони. Жителі обласних центрів рідше, ніж жителі звичайних міст і сіл країни, проводили свою відпустку вдома (54% проти 62-67%), але частіше відпочивали на українських пляжах (19% проти 13% і 8%), а також на дачах і садових ділянках (15% проти 9% і 10%). Крім того, жителі обласних центрів частіше від жителів села відвідували інші населені пункти країни (7% проти 4%), і дещо частіше від жителів звичайних міст відпочивали на закордонних пляжах (2% проти 1%).
Пандемія коронавірусу певним чином позначилася і на планах українців на проведення відпустки в нинішньому році. У разі більшості жителів України (60%), пандемія ніяк не вплинула на ці плани. Разом з тим третина українців (36%) констатували, що хвороба і заходи по боротьбі з нею вплинули на планування відпустки, змусивши вносити в цей процес певні корективи.
Найчастіше про наявність такого впливу згадували особи віком до 60 років (приблизно 40-45%), а найрідше – особи пенсійного віку (20%). Розглядати пандемію коронавірусу як перешкоду для планів на відпустку більше схильні жителі Західної, Центральної та Південної України (37-41%). Про негативний вплив коронавірусу на планування відпустки частіше за інших згадували жителі обласних центрів (44%). Рідше жителі звичайних міст країни (34%), а також жителі сільської місцевості (31%).
Важлива інформація для українців, які мають борги за комуналку Багато українців через важкий час не…
Відьма зробила прогноз Тарологиня та відьма Тетяна Гай спрогнозувала, що на росію чекає нещасливе майбутнє.…
Керівниця медичної служби 108-го окремого батальйону "Вовки Да Вінчі" 59-ї бригади, дівчина загиблого Героя України…
Складні погодні умови, що склалися 21 листопада майже по всій Україні, наприкінці тижня охоплять усі…
Реформа орієнтована не лише на встановлення статусу інвалідності, а й на підтримку реабілітації та відновлення…
На Калущині покарали батька за те, що він ставив сина на гречку У Калуському міськрайонному…