До служби в армії хлопець працював у пологовому відділенні
Молодий медик “Транк” у своїх 23, вже чотири роки рятує життя воїнів ЗСУ на передовій. То ж недосвідченим через молодий вік його аж ніяк не назвеш.
Історію хлопця розповіли на офіційній сторінці Операції об’єднаних сил у соціальній мережі Фейсбук.
“Донеччина. Позиція за якихось кілька десятків метрів до ворога! Воїни — «на валізах», хоч і не втрачають пильності… Ще б пак! День до виходу із сектору, вже завтра вирушать додому. Раптом потужний ворожий обстріл.
Куля прошиває стегно українському бійцю. У медика моментально оживає рація: «Троьохсотий!», і вже за лічені секунди він поспішає на допомогу із єдиною думкою: «Хто? Хто цього разу?» Уже на позиції розуміє, що рятувати доведеться близького друга.— Дідько! Пашка! Ну як так? — відреагував, побачивши пораненого друга, медик на позивний «Транк».”, – йдеться у повідомленні ООС.
Хлопці потоваришували ще під час навчання і разом прийшли до батальйону. За місяці спільної служби стали нерозлийвода. Як повідомили у пресслужбі ООС, Павло родом із Донеччини, а “Транк” із Луганщини. Обоє військовослужбовців молоді, запальні та відчайдушні. До служби в армії хлопець працював у пологовому відділенні.
“Уперто відмовлявся від знеболювальних, хоч поранення — зовсім непросте, — пригадує медик. Казав: «Та що там? Якась нещасна подряпина! Не морпіх я чи що?» У цьому весь Пашка… Цього разу пощастило. Життя чи смерть — 1:0. Медик зізнається: з часом багато чого забувається, але є речі, від згадки про які завжди мимоволі здригається.”, – йдеться у повідомленні.
Хлопець розповідає про трагічний випадок, які відклався у його пам’яті. 20-річний морпіх Прокопенко отримав складне вогнепальне поранення. Щоб врятувати хлопця, його побратими зробили все можливе і неможливе. Успішно відвезли його до госпіталю, але за три години дізнались, що він не вижив. Сталося це 14 жовтня, тому, як зізнається “Транк”, святкового настрою у цей день у нього не буває.
“Ми з двома найкращими товаришами вирішили йти служити ще в 2014-му, — пригадує медик. — Здавалося б, малолітки зовсім, по 15 років, та ми дійсно розуміли усю серйозність ситуації і домовились, що після випуску з медучилища підемо служити. Після здобуття диплома, я деякий час попрацював, але думка про те, що на фронті потрібні руки медиків, не покидала. Тож, як тільки заробив відпустку, пішов до військкомату. А там якраз представник батальйону морської піхоти. Зробив мені рекламу морпіхів, тож на його «пішли» я без роздумів відповів ствердно, про що жодного разу не пошкодував!”, – розповів він.
Важлива інформація для українців, які мають борги за комуналку Багато українців через важкий час не…
Відьма зробила прогноз Тарологиня та відьма Тетяна Гай спрогнозувала, що на росію чекає нещасливе майбутнє.…
Керівниця медичної служби 108-го окремого батальйону "Вовки Да Вінчі" 59-ї бригади, дівчина загиблого Героя України…
Складні погодні умови, що склалися 21 листопада майже по всій Україні, наприкінці тижня охоплять усі…
Реформа орієнтована не лише на встановлення статусу інвалідності, а й на підтримку реабілітації та відновлення…
На Калущині покарали батька за те, що він ставив сина на гречку У Калуському міськрайонному…