Конкретний перелік посад працівників, які заслуговують на доплату у 300%, і її розмір затверджує комісія у складі головного лікаря, його заступників, керівників відділень.
Однак премії, оплата роботи в надурочний час і у святкові та неробочі дні, індексація зарплати не беруть участі у розрахунку «ковідної» доплати.
За словами начальника відділу ДОЗу, доплата за вислугу років складає 10-30% від окладу, за науковий ступінь – 15-25%, за поліклінічне відділення (якщо таке є у складі закладу) – 15%, доплата за контрактом із обласною радою 50% (за складність і напруженість), а також премія у розмірі 50% від окладу. Також з вересня минулого року уряд збільшив зарплати: – лікарям – на 70% від посадового окладу, визначеного за 14 тарифним розрядом Єдиної тарифної сітки; – фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою усіх спеціальностей – на 50% від мінімальної заробітної плати; – молодшим медичним сестрам – на 25% від мінімальної заробітної плати. Серед найбагатших керівників – обласна, районна лікарні та міська поліклініка Кореспонденти ІА АСС звернулися із інформаційним запитом до Чернівецької обласної адміністрації з проханням надати інформацію про нараховану зарплату керівників усіх медичних закладів області помісячно, починаючи з вересня 2020 року по січень 2021 року включно. Із 52 медзакладів області лише «Буковинський клінічний онкологічний центр» не подає в обласну адміністрацію даних щодо нарахованої зарплати своєму керівнику. Адже інформації про зарплату керівника за жоден із п’яти місяців онкоцентр не зазначив. Натомість із 51 медзакладу найбільше грошей за цей період отримали керівники госпітальних баз, в яких лікують хворих на коронавірус. Але не всюди. Зокрема, найбільше грошей за останні 5 місяців серед усіх медзакладів області заробив керівник Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні – 457 тисяч 616 гривень, або в середньому понад 91 тисячу гривень на місяць. Наступним у такому імпровізованому рейтингу найбільших заробітків іде керівник Глибоцької центральної районної лікарні. Він за 5 останніх місяців заробив 420 тисяч 994 гривні, що складає майже 85 тисяч гривень у місяць. І замикає трійку лідерів із найбільших заробітків директор Чернівецької міської дитячої поліклініки. Він заробив майже 400 тисяч гривень за 5 місяців, що складає у середньому 80 тисяч гривень у місяць.
Крім того, понад 70 тисяч гривень у місяць в середньому заробляють керівники Чернівецької обласної, Герцаївської районної лікарень та Чернівецької міської поліклініки №2. Чималу зарплату отримував минулого року колишній директор Чернівецької психіатричної лікарні. За неповні 4 місяців 2020 року йому виплатили понад 250 тисяч гривень, що склало майже 65 тисяч гривень у місяць. Нова керівниця цієї установи за частину грудня отримала 15 тисяч гривень, а вже за повний місяць січня їй виплатили понад 60 тисяч гривень. Заробітну плату в межах 50-60 тисяч гривень у місяць отримують керівники наступних медичних закладів: міська дитяча клінічна лікарня (близько 63 тисяч у місяць), міський клінічний пологовий будинок (59 тисяч гривень), міська лікарня №3 (57 тисяч гривень), Сокирянська ЦРЛ (55 тисяч гривень), Центр екстреної медичної допомоги (55 тисяч гривень), Путильська ЦРЛ (53 тисячі гривень), міська лікарня №4 (52 тисячі гривень) та міської поліклініки №3. Заробітки усіх решти керівників скаладають нижче 50 тисяч гривень у місяць.
Важлива інформація для українців, які мають борги за комуналку Багато українців через важкий час не…
Відьма зробила прогноз Тарологиня та відьма Тетяна Гай спрогнозувала, що на росію чекає нещасливе майбутнє.…
Керівниця медичної служби 108-го окремого батальйону "Вовки Да Вінчі" 59-ї бригади, дівчина загиблого Героя України…
Складні погодні умови, що склалися 21 листопада майже по всій Україні, наприкінці тижня охоплять усі…
Реформа орієнтована не лише на встановлення статусу інвалідності, а й на підтримку реабілітації та відновлення…
На Калущині покарали батька за те, що він ставив сина на гречку У Калуському міськрайонному…