На Закарпатті 13-річна школярка скоїла самогубство через повішення.
Поліція проводить розслідування за фактом трагедії, яка сталася в селі Фанчиково 3 березня, при цьому місцевий активіст підозрює, що дівчинка стала жертвою суїцидального флешмобу, який напередодні запустили в соцмережі.
Чоловік уточнив, що наклала на себе руки учениця 9 класу, яка була подружкою дівчинки Сабіни, що стала жертвою вітчима-ґвалтівника, і яка загинула восени 2020 року.
За словами активіста, ще одна місцева дівчинка, подружка школярки, яка повісилася 3 березня, після НП написала пост в мережі зі словами “Хай земля буде пухом, люблю, скоро буду”.
Також Волошин звернув увагу, що перед цим у TikTok запустили небезпечний флешмоб, який закликав підлітків скоїти масовий суїцид 3 березня.
Активіст заявив, що відправив правоохоронцям наявні у нього дані про школярку, яка повісилася 3 березня. Крім того, він звернувся до всіх батьків із закликом перевірити смартфони своїх дітей на предмет дивних або підозрілих повідомлень.
“Може бути біда. Діти вішаються!” – каже Волошин.
Поліція відкрила за фактом суїциду школярки кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство, з позначкою “самогубство”).
Як розповіла прес-секретарка ГУНП в Закарпатській області Анна Дан в коментарі агентству “Укрінформ”, зараз проводиться розслідування, поліцейські ювенальної превенції опитують рідних дівчинки та друзів з її близького кола.
Також зазначається, що з етичних міркувань правоохоронці не розголошують деталей і версій слідства. Але запевнили, що перевіряють усі версії.
У прес-службі поліції Закарпатської області 3 березня поінформували, що ювенали провели з учнями двох навчальних закладів в Мукачево заходи щодо безпечної поведінки підлітків в соцмережах. Спільно з педагогами працівники поліції пояснили школярам, як діяти у випадках загроз та як інформаційний контент може негативно впливати на неповнолітніх.
Керівниця сектору ювенальної превенції Мукачівського районного управління Марина Ільтьо разом з вчителями поділилася з дітьми корисною інформацією про те, як безпечно використовувати можливості Інтернету:
не надавати та не розголошувати особисту інформацію (домашня адреса, номер телефону, назву й адресу школи)
не погоджуватися на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті
не надсилати свої фотографії чи іншу інформацію
не відповідати на грубі листи
не давати нікому, крім батьків, свої паролі.
Також вона порадила школярам у разі складних обставинах не залишатися з проблемою наодинці, а завжди звертатися по допомогу до спеціалістів.
Важлива інформація для українців, які мають борги за комуналку Багато українців через важкий час не…
Відьма зробила прогноз Тарологиня та відьма Тетяна Гай спрогнозувала, що на росію чекає нещасливе майбутнє.…
Керівниця медичної служби 108-го окремого батальйону "Вовки Да Вінчі" 59-ї бригади, дівчина загиблого Героя України…
Складні погодні умови, що склалися 21 листопада майже по всій Україні, наприкінці тижня охоплять усі…
Реформа орієнтована не лише на встановлення статусу інвалідності, а й на підтримку реабілітації та відновлення…
На Калущині покарали батька за те, що він ставив сина на гречку У Калуському міськрайонному…