Світ

На великій швидкості зіткнулися два пасажирських поїзди: десятки загиблих і поранених

У п’ятницю, 26 березня, в Єгипті зіткнулися два пасажирські потяги. У результаті катастрофи загинули за попередніми даними мінімум 32 людини, а ще 84 отримали поранення.

 

Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я Єгипту, пише DW. Згодом у мережі з’явилося відео з місця події. Аварія сталася в місті Тахта провінції Сохаг.
Згідно з повідомленням місцеві ЗМІ, один з поїздів врізався ззаду в інший. У результаті зіткнення три пасажирські вагони зійшли з рейок. Повідомляється також про десятки загиблих і травмованих.

На місце трагедії прибули 36 машин швидкої допомоги. За фактом події єгипетська прокуратура розпорядилася почати розслідування. Своєю чергою міністр транспорту наказав затримати машиністів обох поїздів.

Зазначається, що у заяві міністерства охорони здоров’я Єгипту підтверджено, що “32 людини загинули”, ще десятки людей поранені – їх доставлено до лікарні. Також повідомляється про високу швидкість, з якою рухалися потяги.

Як повідомляє Reuters, залізнична влада Єгипту заявила, що аварія сталася через невідому особу, яка застосувала аварійне гальмо в першому поїзді. Невідомий згодом був збитий поїздом позаду, в результаті чого два вагони зійшли з рейок.

zoryana

Recent Posts

Що буде з доларом до кінця 2025-го року: аналітик дав прогноз

Нова адміністрація США та політика Трампа тримає в напрузі світовий ринок, зокрема й український. Найімовірніше,…

9 години ago

“Двом групам пенсіонерів в Україні не підвищуватимуть пенсію”: індексація не торкається цих людей, названі причини

Цьогоріч пенсії українців мають бути проіндексовані на 11,5%. Водночас виплати не можуть бути збільшені на…

10 години ago

До 2050 року цією хворобою страждатиме половина населення Землі

Тож краще завдано подбати про себе Згідно з масштабним дослідженням, світ стоїть на порозі безпрецедентної…

15 години ago

Аномальний березень накриває жорсткий затяжний шторм: тиждень буде нестерпним

Очікуються тривалі магнітні бурі та експерти попереджають про ризики для здоров'я та збої у роботі…

16 години ago

Небачений ураган пре в Україну: шквальний вітер 130 км/год і небезпечна погода знищать авто, будинки та городи

Українців попередили про дуже небезпечну погоду та небачений вітр швидкістю до 130 кілометрів на годину.…

17 години ago

“ТЦК зайде прямо додому до цих чоловіків незабаром, навіть 50-річних з цими професіями мобілізують”: повістки, ЗСУ, ВЛК

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) продовжують виконувати свої функції у рамках…

18 години ago