Медичних працівників і викладачів вузів, які виступають проти вакцинації від коронавірусу і відмовляють від щеплень, слід позбавляти ліцензії і звільняти.
Таку заяву в коментарі OBOZREVATEL зробив лікар-епідеміолог, засновник NEGIC, голова ГО ” Інфекційний контроль в Україні” Андрій Александрін. “Якщо ти не віриш у вакцинацію – будь ласка, клади диплом на стіл і пішов геть, іди двірником працювати, якщо ти боїшся вакцинуватися”, – сказав він.
Медик навів приклад і розповів про “цікавий факт”. За його словами, в Національному медуніверситеті імені Богомольця “викладачі масово відмовляються вакцинуватися”.
“Це ті люди, які викладають студентам медицину. Якщо вони своїм прикладом відмовляються вакцинуватися, то взагалі під три чорти їх потрібно звільняти. Це ж не діло, що в XXI столітті в суспільстві навіть серед професорсько-викладацького складу досі виникає питання, чи потрібна вакцинація, чи ні”, – наголосив він.
Александрін додав, що жорсткі заходи повинні застосовуватися і до медпрацівників, які відмовляються вакцинуватися і відмовляють від щеплення своїх пацієнтів.
“Я б тільки так і вчиняв. Якби дізнавався, що хоча б один медичний працівник когось відмовляє від вакцинопрофілактики, будь ласка – ліквідується ліцензія і до побачення”, – заявив лікар.
Александрін зауважив, що такі заходи необхідно вживати, незважаючи на гостру нестачу медперсоналу в умовах боротьби з епідемією коронавірусу.
“Багато хто говорить: у нас і так лікувати нікому. Краще вже нехай нікому, ніж ось так. Чим такі люди, у яких відсутнє поняття доказовості, лікуватимуть в нашій країні будь-кого і тим більше готувати нове покоління медичних працівників”.
Коментуючи факти відмови від вакцинації медпрацівників, які перехворіли на коронавірус і у яких є досить високий титр антитіл, Александрін заявив, що це не може бути приводом для відмови від щеплення.
“Я в січні перехворів ковідом, а в березні я зробив собі першу дозу вакцини CoviShield. Титр антитіл перед вакцинацією був 12,5 – досить високий. Але протипоказанням для тих, хто перехворів на ковід, вакцинопрофілактика не є. Якщо є можливість, то потрібно робити”, – повідомив медик.
Він додав, що вакцинація необхідна ще й тому, що на території України циркулюють всі штами COVID -19. “Я не знаю, яким штамом я перехворів. Якщо я перехворів уханьським штамом, після цього я відразу ж можу захворіти тим же британським штамом. Я не готовий хворіти повторно”, – сказав він.
Як писав OBOZREVATEL, в Офісі президента запевнили, що в квітні темпи вакцинації в Україні повинні прискоритися. Очікується нова партія вакцин від коронавірусу Pfizer в обсязі 10 мільйонів доз.
Важлива інформація для українців, які мають борги за комуналку Багато українців через важкий час не…
Відьма зробила прогноз Тарологиня та відьма Тетяна Гай спрогнозувала, що на росію чекає нещасливе майбутнє.…
Керівниця медичної служби 108-го окремого батальйону "Вовки Да Вінчі" 59-ї бригади, дівчина загиблого Героя України…
Складні погодні умови, що склалися 21 листопада майже по всій Україні, наприкінці тижня охоплять усі…
Реформа орієнтована не лише на встановлення статусу інвалідності, а й на підтримку реабілітації та відновлення…
На Калущині покарали батька за те, що він ставив сина на гречку У Калуському міськрайонному…