ДТП

У Польщі в моторошній аварії загинув 9-річний хлопчик з України

Внаслідок ДТП у cелі Слодкув-Другий неподалік Красніка (Люблінське воєводство), загинув 9-річний хлопчик з української родини.

Як пoвідoмляє з пoсиланням на сайт місцевої поліції, трагедія на дорозі сталася 11 травня близько 8:30.

Троє громадян України – чоловік, жінка та 9-річна дитина, їхали автомобілем Seat у напрямку Красніка. За кермом легковика перебувала 63-річна жінка, яка, за попередніми висновками, зачепила боком свого авто вантажівку Scania.

Внаслідок удару важких травм зазнав наймолодший пасажир Seat.

На місце прибув медичний гелікоптер, однак, попри спроби реанімації, врятувати хлопчика не вдалося. Інші учасники ДТП не зазнали серйозних ушкоджень. Також відомо, що 63-річна українка та 56-річний водій вантажівки були тверезими.

Nadvirnyanska

Recent Posts

“Ніхто в Україні не готувався до такої зміни температури, мороз вдарить у цих областях”: де буде дощ і потужна злива?

Атмосферний фронт приніс в Україну потепління та погоду без опадів. Синоптики пояснили, чи варто хоч…

1 тиждень ago

У Дубаї загинула 20-річна українська модель (ФОТО)

Стало відомо про загибель 20-річної української моделі. Про це повідомляють у телеграм-каналах. Марія Ковальчук зникла…

1 тиждень ago

Шквали, зливи і аномальна спека: весна та літо здивують погодою

Літо розпочнеться у травні Літня погода в Україні може прийти раніше, ніж зазвичай, а стійке…

1 тиждень ago

“Істерія! Кого залишать на мирній території від ТЦК з 1 квітня в Україні?”

Відстрочка від призову на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період надається…

1 тиждень ago

Штрафи за перевищення швидкості: водіям озвучили суми на 2025 рік

Перевищення швидкості може коштувати українцям суму до 1700 грн Правила дорожнього руху в Україні 2025…

1 тиждень ago

Помер хлопець, якого вдарило струмом на даху електрички

У столиці помер 12-річний хлопець Назар, якого вдарило струмом на даху електрички. 12-річний Назар боровся…

1 тиждень ago