Суспільство

В Чехії на заробітках помер українець, рідні просять допомоги

У Чехії 14 червня, в місті Пршибрам (Příbram) помер українець з Дніпра Володимир Дубовик.

Родина навіки спочилого Володимира, просить усіх небайдужих матеріальної допомоги у транспортуванні тіла на батьківщину.

“Прошу всіх небайдужих відгукнутись на прохання про допомогу. В моїй сім’ї трапилось горе, помер мій рідний брат Дубовик Володимир 26.01.1974 року народження. Поїхав на заробітки в Чехію, і звітам нам повідомили 14.06.2021, що він помер. На транспортування його тіла в Україну потрібно 2000 тисячі євро, ця сума для нашої сім’ї непосильна. Дуже прошу допомогти”, – написав брат загиблого Іван Мальцев у Facebook.

Реквізити для допомоги: 5168 7573 5444 7262 – Мальцев Іван Євгенович.

Керівник міжнародного Похоронному Бюро Funeralia Олег Мілінський, яке займається міжнародними перевезеннями померлих, підтвердили факт смерті українця. Та повідомили, що уповноважений від родини щодо питань репатріації тіла з Чеської Республіки в Україну є брат спочилого Іван Мальцев.

Витрати на комплексні ритуальні послуги щодо репатріації тіла, оформлення документів, тощо – складають близько 2000 тисяч Євро.

Перевезення тіла пана Володимира Дубовика з Чехії до міста Таромське (Дніпропетровської області) заплановане на 24-25 червня.

Саша

Recent Posts

Що буде з доларом до кінця 2025-го року: аналітик дав прогноз

Нова адміністрація США та політика Трампа тримає в напрузі світовий ринок, зокрема й український. Найімовірніше,…

9 години ago

“Двом групам пенсіонерів в Україні не підвищуватимуть пенсію”: індексація не торкається цих людей, названі причини

Цьогоріч пенсії українців мають бути проіндексовані на 11,5%. Водночас виплати не можуть бути збільшені на…

10 години ago

До 2050 року цією хворобою страждатиме половина населення Землі

Тож краще завдано подбати про себе Згідно з масштабним дослідженням, світ стоїть на порозі безпрецедентної…

15 години ago

Аномальний березень накриває жорсткий затяжний шторм: тиждень буде нестерпним

Очікуються тривалі магнітні бурі та експерти попереджають про ризики для здоров'я та збої у роботі…

16 години ago

Небачений ураган пре в Україну: шквальний вітер 130 км/год і небезпечна погода знищать авто, будинки та городи

Українців попередили про дуже небезпечну погоду та небачений вітр швидкістю до 130 кілометрів на годину.…

17 години ago

“ТЦК зайде прямо додому до цих чоловіків незабаром, навіть 50-річних з цими професіями мобілізують”: повістки, ЗСУ, ВЛК

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) продовжують виконувати свої функції у рамках…

18 години ago