ANKARA, TURKEY - FEBRUARY 14: In this photo illustration coronavirus (2019-nCoV) positive blood samples are displayed on February 14, 2020 in Ankara, Turkey. ( Aytaç Ünal - Anadolu Agency )
У Києво-Печерській лаврі, де проводить богослужіння УПЦ МП, заразилися коронавірусом всі священики, монахи, викладачі та студенти Київської духовної академії, яка знаходиться на території лаври. Коронавірус діагностували у 150-200 осіб, з яких вже троє померли. Резонансну правду про спалах коронавірусу в Києво-Печерській лаврі повідомив глава інформаційно-просвітницького управління УПЦ МП митрополит Климент.
За словами Климента, зараз вже більшість кліриків йдуть на поправку. Померли від коронавіруса троє осіб. У числі заражених — настоятель Києво-Печерської лаври митрополит Павло. За словами Климента, його вже виписали з Олександрівської лікарні, він здоровий.
Нагадаємо, спалах коронавірусу в Києво-Печерській лаврі виник на початку квітня. Після цього 5 квітня Києво-Печерська лавра закрилася на карантин.
Слід додати, що до цього Києво-Печерська лавра фактично закликала віруючих ігнорувати обмеження, введені державою на час карантину через загрозу поширення коронавіруса. Там заявляли, що “страшна не епідемія вірусу, а гріх, який губить душу”. Священики закликали українців не боятися приходити в храм, “тому що далі буде гірше, якщо ми не покаємося”.
За непідтвердженою інформацією, з коронавірусом госпіталізовані не тільки всі священики Києво-Печерської лаври, але й предстоятель Української православної церкви Московського патріархату і єпископ РПЦ митрополит Онуфрій. Видання Релігійна правда з посиланням на власні джерела в Києво-Печерській лаврі повідомило, що Онуфрій тестувався на коронавірус в таємному порядку і був доставлений в госпіталь під чужим ім’ям, щоб “убезпечити РПЦ від звинувачень напередодні Великодня”.
Атмосферний фронт приніс в Україну потепління та погоду без опадів. Синоптики пояснили, чи варто хоч…
Стало відомо про загибель 20-річної української моделі. Про це повідомляють у телеграм-каналах. Марія Ковальчук зникла…
Літо розпочнеться у травні Літня погода в Україні може прийти раніше, ніж зазвичай, а стійке…
Відстрочка від призову на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період надається…
Перевищення швидкості може коштувати українцям суму до 1700 грн Правила дорожнього руху в Україні 2025…
У столиці помер 12-річний хлопець Назар, якого вдарило струмом на даху електрички. 12-річний Назар боровся…