Збереження весільних традицій – звичне явище у багатьох культурах. Так у Китаї наречена має плакати, а у Індії обмазатися куркумою. Які весільні традиції в інших країнах – читайте у матеріалі.
Китай
Хор, який плаче, — головна традиція народу Туцзяни в Китаї. Згідно з нею, сльози нареченої символізують печаль, адже вона залишила свій дім.
Зазвичай наречена починає плакати за місяць до весілля, а матері, бабусі, сестри й тітки приєднуються до церемонії плачу за тиждень.
Індія
За кілька днів до весільної церемонії наречені в індійському штаті Західна Бенгалія і в сусідньому Бангладеш беруть участь у ритуалі “Gaye holud”, що перекладається як “куркума на тілі”.
Переважно традиція відбувається в будинку нареченої та залучає заможних жінок. Вони подрібнюють куркуму за допомогою ступки й наносять пасту на обличчя і тіло нареченої. Куркума відома своїми протизапальними й антивіковими властивостями, освітлює колір обличчя нареченої напередодні важливого дня.
Велика Британія
Англійський фольклор повідомляє, що наречена повинна одягнути “щось старе, щось нове, щось узяте в борг, щось синє і срібні 6 пенсів у черевику”, адже це принесе удачу в шлюбний союз.
Старий предмет благословить майбутню дитину нареченої.
Щось позичене у щасливої нареченої – принесе удачу.
Щось нове — принесе світле майбутнє.
Синій — символізує вірність.
Монета — бажає процвітання.
Японія
Церемонія розпивання саке сан-сан-кудо — одна з найстаріших японських весільних традицій. Вона була відома ще у 1600-х роках. Замість того, щоб обмінюватися весільними присягами, наречений і наречена, а також батьки – по тричі потягують саке з 3 чашок різного розміру.
Перший набір ковтків уособлює зміцнення зв’язку між родинами.
Другі 3 ковтки — ненависть, пристрасть і невігластво.
Останні 3 ковтки означають свободу від колишніх недоліків.
Цифра 3 вважається щасливим числом, тому 9 ковтків дорівнюють потрійному щастю.
Нігерія
Весільні ансамблі виготовляються з aso oke, тканини ручної роботи, що символізує плем’я сім’ї нареченої, плем’я її нового чоловіка, або і те, й інше водночас.
Стабільність у виборі тканини й кольору – є ключовим фактором на весіллі, надалі пара встановлює відповідний дрес-код для своїх гостей, який отримав назву aso ebi.
Туніс
Пара починає святкувати весілля ще за 6 днів до весілля. Хна, яка, як вважається, приносить удачу, відіграє особливу роль на такому святі. На першій церемонії її наносять на руки та ноги нареченої у вигляді візерунків з квітів та метеликів.
Мексика
Ель-лазо (весільне ласо) – відома традиція у Мексиці. Падріно, тобто хресні батьки, після весільних присяг, які уособлюють любов і єдність, накидають ланцюжок з квітів або чоток спочатку на шию нареченого, а потім, у вигляді вісімки, знака нескінченності, — на плечі нареченої.
Важлива інформація для українців, які мають борги за комуналку Багато українців через важкий час не…
Відьма зробила прогноз Тарологиня та відьма Тетяна Гай спрогнозувала, що на росію чекає нещасливе майбутнє.…
Керівниця медичної служби 108-го окремого батальйону "Вовки Да Вінчі" 59-ї бригади, дівчина загиблого Героя України…
Складні погодні умови, що склалися 21 листопада майже по всій Україні, наприкінці тижня охоплять усі…
Реформа орієнтована не лише на встановлення статусу інвалідності, а й на підтримку реабілітації та відновлення…
На Калущині покарали батька за те, що він ставив сина на гречку У Калуському міськрайонному…