Вчені розробили підхід, який перешкоджає роботі критично важливого клітинного механізму для передачі вірусу SARS-CoV-2, зупиняючи поширення зараження.
Джерело: UC Davis Health
Штам Омікрон показав, що ефективність вакцин проти COVID-19 може знижуватися. Ці обставини змусили вчених продовжувати роботу над терапевтичними засобами, такими як антитіла. Тепер команда з Каліфорнійського університету представила антитіло FuG1, яке впливає на здатність SARS-CoV-2 передаватися від клітини до клітини.
Що відомо про нове антитіло
FuG1 націлений на фермент фурин, який SARS-CoV-2 використовує під час інфікування. До речі, ВІЛ, вірус грипу та збудник лихоманки Денге також використовують фурин. Тобто потенційно, це лікування антитілами можна використовувати у терапії цих захворювань.
Водночас фермент є присутнім у всьому організмі людини і необхідний для нормального функціонування багатьох біологічних процесів. Тому вчені відмовилися від ідеї класичних інгібіторів фурину і націлилися на спайковий білок SARS-CoV-2.
Конструкція антитіла була аналогічна моноклональним антитілам, проте включала додаткову функцію – подовжений пептид Fc, який специфічно взаємодіє із фурином.
Важлива інформація для українців, які мають борги за комуналку Багато українців через важкий час не…
Відьма зробила прогноз Тарологиня та відьма Тетяна Гай спрогнозувала, що на росію чекає нещасливе майбутнє.…
Керівниця медичної служби 108-го окремого батальйону "Вовки Да Вінчі" 59-ї бригади, дівчина загиблого Героя України…
Складні погодні умови, що склалися 21 листопада майже по всій Україні, наприкінці тижня охоплять усі…
Реформа орієнтована не лише на встановлення статусу інвалідності, а й на підтримку реабілітації та відновлення…
На Калущині покарали батька за те, що він ставив сина на гречку У Калуському міськрайонному…