Кримінал

Троє підлітків зґвалтували 12-річного хлопчика ціпком: батьки нападників отримали штраф – 850 грн

Лубинець вимагає проведення повноцінного кримінального розслідування та покарання винних

У селищі Котельва на Полтавщині стався жахливий злочин: у червні підлітки знущалися з 12-річного хлопчика, б’ючи його, гвалтуючи палицею і знімаючи все на відео. Інформація про це випливла тільки зараз, і люди вимагають справедливості.

За даними, які опублікувала українка Ярослава Скороход у Instagram 30 серпня, троє місцевих хлопців напали на хлопчика на пляжі. Вони не тільки ображали його, а й змушували роздягатися, знімали з нього плавки та принижували. Все це записали на відео та поширили серед друзів.

Оскільки зловмисники не досягли 16 років, їхні батьки отримали штрафи: 850 та 1190 гривень за погане виховання дітей. Інформації про третього хлопця, який, можливо, теж брав участь, поки що немає, оскільки він уже досяг 18 років.

На це свавілля відреагував омбудсман Дмитро Лубинець. Уповноважений Верховної Ради з прав людини висловив невдоволення тим, що правоохоронні органи розпочали розслідування лише після громадського тиску.

Лубинець вимагає проведення повноцінного кримінального розслідування та покарання винних.

 

Саша

Recent Posts

“Ніхто в Україні не готувався до такої зміни температури, мороз вдарить у цих областях”: де буде дощ і потужна злива?

Атмосферний фронт приніс в Україну потепління та погоду без опадів. Синоптики пояснили, чи варто хоч…

4 дні ago

У Дубаї загинула 20-річна українська модель (ФОТО)

Стало відомо про загибель 20-річної української моделі. Про це повідомляють у телеграм-каналах. Марія Ковальчук зникла…

5 днів ago

Шквали, зливи і аномальна спека: весна та літо здивують погодою

Літо розпочнеться у травні Літня погода в Україні може прийти раніше, ніж зазвичай, а стійке…

5 днів ago

“Істерія! Кого залишать на мирній території від ТЦК з 1 квітня в Україні?”

Відстрочка від призову на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період надається…

5 днів ago

Штрафи за перевищення швидкості: водіям озвучили суми на 2025 рік

Перевищення швидкості може коштувати українцям суму до 1700 грн Правила дорожнього руху в Україні 2025…

5 днів ago

Помер хлопець, якого вдарило струмом на даху електрички

У столиці помер 12-річний хлопець Назар, якого вдарило струмом на даху електрички. 12-річний Назар боровся…

5 днів ago