Навіть дадуть стипендію.
Українці зможуть вступити до внз без ЗНО завдяки новому законопроекту
Верховної Ради Дмитро Разумков підписав Закон №3734 “Про внесення змін до Закону України” Про вищу освіту “про особливості вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей”. Документ оприлюднений на сайті парламенту і вже відправлений на підпис президенту Володимиру Зеленському.
Закон розширює можливості потрапити в будь-які вищі навчальні заклади України для абитурентов з тимчасово окупованих територій і населених пунктів на лінії розмежування. Так жителям ОРДЛО в межах квот можна буде вступити без тестів ЗНО, якщо добре здадуть вступні іспити. Поки що така можливість є тільки у людей з анексованого Криму і Севастополя.
Студенти з окупованих районів Донбасу зможуть цілий рік безкоштовно проходити підготовчі курси і навіть отримувати стипендії. Після цього вони отримають право вступити до внз на правах внутрішньо переміщених осіб.
Поки невідомо, коли Володимир Зеленський зможе підписати цей закон, адже зараз він їздить по Україні з робочими поїздками. Напередодні він вже відвідав Одесу та Чернівці, а 9 липня відвідав Волинську область.
Атмосферний фронт приніс в Україну потепління та погоду без опадів. Синоптики пояснили, чи варто хоч…
Стало відомо про загибель 20-річної української моделі. Про це повідомляють у телеграм-каналах. Марія Ковальчук зникла…
Літо розпочнеться у травні Літня погода в Україні може прийти раніше, ніж зазвичай, а стійке…
Відстрочка від призову на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період надається…
Перевищення швидкості може коштувати українцям суму до 1700 грн Правила дорожнього руху в Україні 2025…
У столиці помер 12-річний хлопець Назар, якого вдарило струмом на даху електрички. 12-річний Назар боровся…