Samsung повернула собі лідерство на ринку смартфонів
Xiaomi увійшла в трійку найбільших у світі виробників смартфонів за підсумками третього кварталу 2020 року, передає DailyComm.
За підсумками цього періоду, як повідомляють аналітики Canalys, по всьому світу було поставлено 348 млн смартфонів, що на 1% більше, ніж роком раніше, але на 22% більше відносно другої чверті 2020 року.
Samsung повернула собі лідерство на ринку смартфонів, в липні-вересні 2020 року відвантаживши 80,2 млн пристроїв, що на 2% більше показника річної давності.
За словами аналітика Canalys Шентан Цзінь, зростанню поставок сприяли три ключові фактори:
зростання попиту в багатьох регіонах в третьому кварталі після падіння кварталом раніше;
вихід компанії на друге місце на індійському ринку;
випуск смартфонів в бюджетному і середньому ціновому сегменті,
а також ряд інших ініціатив для стимулювання попиту, в тому числі знижки та безкоштовна доставка.
Крім того, в світлі конфлікту на кордонах Китаю і Індії жителі останньої активно бойкотували бренди Піднебесної, віддаючи перевагу південнокорейським вендорам.
Відзвітувавши зниженням поставок на 23%, Huawei під тиском американських санкцій пішла на другий рядок рейтингу найбільших виробників смартфонів. У липні-вересні 2020 року Huawei поставила 51,7 млн трубок, що на 23% менше за минулий рік.
За рахунок ринків, що розвиваються, місце в топ-3 вперше отримала Xiaomi. Причому, цей китайський гравець наростив продажі на 45% (до 47,1 млн штук), тоді як Apple, яка поступилася своїм місцем, показала 1%-й спад (до 43,2 млн штук).
«Третій квартал був симетричним з тієї точки зору, що Xiaomi збільшила поставки на 14,5 млн смартфонів, а у Huawei вони скоротилися на 15,1 млн, – каже аналітик Canalys Мо Цзя. – В Європі, на ключовому полі протистояння компаній, відвантаження Huawei впали на 25%, а поставки Xiaomi виросли на 88%. Xiaomi пішла на ризик, встановивши високі виробничі цілі, але цей крок окупився, коли в третьому кварталі компанія змогла заповнити канали великими пристроями, такими як серія Redmi 9. Вендор вклав кошти в розвиток місцевих ініціатив, щоб завоювати довіру дистриб’юторів і стільникових операторів».