Електросамокат для міста: чому зростає популярність цього виду транспорту

Ще кілька років тому електросамокати на українських дорогах виглядали дивно. Однак, нині такий вид транспорту стає все популярнішим. Він компактний, нескладний в експлуатації, та коштує не так і багато. Звичайно, має такий самокат і недоліки. Тож варто купувати електросамокат чи ні – поговоримо далі.

Анастасія Нечипоренко​ користується електросамокатом вже довгий час. Вона назвала Техно 24 усі переваги та недоліки цього виду транспорту. За цей час вона проїздила вже близько тисячі кілометрів.

Переваги електросамоката
Прохідність. Очевидно, що на електросамокаті можна проїхати усюди: і по широкій велодоріжці, і по вузькому тротуару, через парк тощо. Як приємно їхати по на своєму транспорті, поки місто стоїть у корках.

Компактність. Навіть велосипед, яким зручно пересуватись вулицями, потребує місця паркування. Із самокатом все значно простіше – його можна зберігати навіть у шафі. Настя розповіла, що катається на електросамокаті на роботу та зберігає його в своєму офісі:

На роботі я тримаю самокат у складеному вигляді в кабінеті біля столу, а вдома він “живе” у коридорі. Загалом він дуже компактний для перевезення як в багажнику автомобіля, так і в трамваях. Я без проблем заходжу з ним в усі магазини, в театр та оперу.

Чтайте також:  Apple презентує нову лінійку гаджетів - онлайн-трансляція.

Екологічність. Як і будь-який інший електричний вид транспорту, такий самокат не шкодить природі, адже працює на електриці, а не на бензині.

Доступність. Цей вид транспорту не потребує якихось документів чи спеціальних навичок водіння. Він доволі простий в експлуатації.

Драйвовість. Настя зауважує, що самокат створює дуже приємні відчуття як своєму власнику, так і перехожим, що бачать такий транспорт.

“Самокат – дуже драйвова штука, яка викликає в мене та в оточуючих просто дитячий захват і захоплення. Він привертає дуже багато уваги на вулицях, люди усміхаються і радіють, коли бачать когось на електричному самокаті. Я завжди даю прокататися усім охочим зі словами “це обов’язково треба спробувати!”, і навіть кілька друзів після того теж придбали собі!”, – каже користувачка.

 

Якість дороги. Ми вже згадували, що електросамокатом можна проїхати, практично, будь-де. Однак, ним зручно пересуватись по рівній дорогі, а горбинки викликають дискомфорт.

“На самокаті як і на ровері, одразу помічаєш якість доріг, відсутність або наявність велодоріжок. На моєму звичайному маршруті теж такі є”, – зауважує Анастасія.

Чтайте також:  Український Прованс запрошує відвідувачів: на Буковині відкрили лавандове поле

Електросамокат потребує якісної дороги

Батарея. На одному заряді батареї на самокаті довго не покатаєшся. Настя розказує, що вона заряджає транспорт через день і цього вистачає, щоб двічі добратись на роботу та назад.

Швидкість. На цьому транспорті можна розігнатись до 20-30 км/год. Для міста такої швидкості цілком достатньо. Але на далекі дистанції, наприклад, кудись за межі міста, на ньому не заїдеш.

Поради майбутнім користувачам

У соцмережах є багато тематичних груп, тож Настя рекомендує користувачам долучатись, адже там можна знайти багато питань щодо експлуатації.

Крім того, на своєму “залізному коні” Настя замінила покришки на комфортніші.

 

Що таке електросамокат?

Це він виглядає, фактично, так саме, як і звичайний самокат. Але він оснащений мотором, тож може їхати самостійно, без допомоги ніг. Більшість із моделей складні, тож він займає дуже мало місця в квартирі чи навіть офісі.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕЛЕКТРОСАМОКАТА
Максимальне навантаження:в середньому до 150 кг
Швидкість:15 – 55 км/год
Ціна:в середньому від 5 до 20 тисяч гривень
Діаметр коліс: від 4,5 дюйма
Батарея:до 50 км на одному заряді