Антивакцинатор Джокович купив компанію, яка розробляє революційні ліки від ковіда

Перша ракетка світу Новак Джокович купив 80% акцій данської біотехнологічної компанії QuantBioRes, яка розробляє ліки проти COVID-19, повідомляє Reuters. За словами керівника QuantBioRes Івана Лонкаревича, сербський тенісист зробив свої вкладення ще в червні 2020 року. Точну суму угоди Лонкаревич назвати відмовився.

Бос QuantBioRes підкреслив, що фірма працює над ліками, а не над вакциною, зазначивши, що над цією розробкою працюють близько дюжини дослідників у Данії, Австралії та Словенії.

Компанія розробляє пептид, який перешкоджає зараженню коронавірусом клітин людини, і планує розпочати клінічні випробування у Великій Британії цього літа.

Згідно з данським реєстром компаній, Джоковичу та його дружині Олені належить 40,8% та 39,2% компанії відповідно.

Нагадаємо, що Forbes включив Новака до списку 50 найбільш високооплачуваних спортсменів світу на 2021 рік. Його заробіток виключно тенісом оцінюється в 4,5 млн дол., що мізерно мало в порівнянні з тими 30 млн дол., які, за його словами, він заробив поза кортом.

Чтайте також:  Всі вже втомилися: Зеленський закликав не продовжувати карантин більше, ніж на місяць

Джокович є відомим антивакцинатором. Це стало однією з причин чому серба не пустили на Australian Open. Новак втратив шанси взяти 21-й титул турніру Великого шолома, що дозволило б йому обійти своїх головних суперників – Роджера Федерера та Рафу Надаля.

Найкращий тенісист планети ризикує взагалі залишитися без змагань, тому що по всьому світу посилюють правила для нещеплених мандрівників.

У травні відбудеться Відкритий чемпіонат Франції, і організатори вже заявили, що пустять на турнір лише вакцинованих.

5 січня 2022 року першу ракетку світу було затримано в аеропорту Мельбурна через невірно оформлену візу. Крім того, замість довідки про вакцинацію від коронавірусу він мав лише документ про мед відвід, завірений одним лікарем.

Новака помістили у “жахливі умови” в карантинному центрі для біженців і тримали там кілька днів.

Чтайте також:  ВООЗ закликала країни ввести обмеження на продаж алкоголю на час карантину