«У владу призначають людей з неоднозначним минулим»: ескзаступник голови СБУ розповів про ризики

Насправді зараз в Україні зменшилася не кількість прихильників «рускаво міра» у різних сферах життя, зокрема у владі, а їхнє намагання так відверто привертати до себе увагу чи лобіювати певні інтереси.

«І це тому, що зараз в Україні така позиція може мати наслідки, адже суспільство доволі агресивно реагує на такі прояви», – зазначив він.

І додав: «Тому сумніваюся, що сьогодні у нас хтось відверто вийде і закликатиме дружити з агресором. Та й ми вже встигли переконатися, якою буде реакція на прикладі того ж колишнього радника РНБО Сивохо або Єрмака з його ідеями у межах «Мінського процесу».

Інша справа, що такі люди, прихильники «рускаво міра», за словами Ягуна, роблять свою справу непублічно – це більше непокоїть.

«От міністром культури не так давно призначили Олександра Ткаченка і тоді постало питання: буде він продовжувати санкції проти російських діячів культури, які виступили проти України (адже це саме він має подавати списки, кому і далі продовжувати заборону на в’їзд в Україну), чи ні?», – уточняє він.

Чтайте також:  “Чoрт за спиною!” Мосейчук в прямому ефірі випалила Шуфричу, він аж зблід! Країна гуде

Тобто, вважає ексзаступник голови СБУ, небезпека перейшла в іншу площину – приховану, непублічну, тому саме суспільство мусить контролювати кожний крок і кожну дію таких людей, аби наша національна безпека не опинилася у загрозливому становищі.

«Дивує, що зараз у владу призначають на відповідальні посади людей з неоднозначним минулим, адже можуть виникати кризові небезпеки. Тому виникає логічне питання: для чого створювати конфлікт з громадськістю, хіба інших людей на ці посади немає? Та ні ж – треба витягувати з шухляд такі от «нові обличчя» зі старими історіями», – резюмував Ягун.