До того ж для охочих працювати віддалено у липні-вересні зарплати були на 9% вищими
Вакансій для віддаленої роботи стало на 22% більше, а українці цікавляться нею втричі активніше – на одне оголошення відгукуються в середньому 13 осіб (на «класичну» зайнятість відгукуються менш ніж 5). Про це свідчать результати дослідження OLX Робота.
Також для охочих працювати віддалено у липні-вересні зарплати були на 9% вищими – в середньому 12 000 грн на місяць. У попередньому кварталі роботодавці пропонували навіть трохи більше – приблизно 12 500 грн. А середній дохід за офісної зайнятості вже пів року стабільно становить 11 000 грн.
Найактивнішими при пошуку роботи як і раніше є студенти та молоді люди на старті кар’єри – на одну пропозицію працевлаштуватися віддалено відгукується в середньому 21 пошукач.
Найчастіше роботодавці шукають саме молодь – у третьому кварталі вони активізувалися та почали охочіше розміщувати вакансії для початківців.
Оголошень було 1 800, що на 24% більше, ніж у квітні-червні. Рівень доходу молоді не змінився – їм готові платити ті ж 12 500 грн.
На другому місці за кількістю вакансій для роботи вдома – сфера торгівлі та продажів, 1 200 оголошень у третьому кварталі. У другому пропозицій було на 34% менше – 900. Водночас кожною вакансією цікавилися в середньому 13 пошукачів. Роботодавці озвучували зарплату в розмірі 11 500 грн.
Сфера маркетингу та реклами також продовжує розвиватися в режимі віддаленої роботи – з липня по вересень тут розмістили 630 вакансій – на 12% більше, ніж у другому кварталі 2020. Зросли й зарплати – на 5%, зараз роботодавці готові платити в середньому 10 000 грн на місяць. Галузь дуже приваблива для пошукачів – на одну пропозицію відгукувалися в середньому 20 осіб.
Можливість знайти віддалену роботу є і в транспортно-логістичній сфері – наприклад, диспетчером. У цій категорії зарплати підвищили на 7%, або 1 000 грн – у липні-вересні можна було отримувати в середньому 16 000 грн на місяць. Кількість вакансій зросла на 58% – до 330 за квартал.
П’ятірку найпопулярніших серед роботодавців сфер для віддаленої зайнятості закриває IT та телекомунікації. У третьому кварталі тут розмістили 230 вакансій, на кожну відгукнулися в середньому 15 пошукачів. За роботу у світі діджитал готові платити приблизно 16 800 грн на місяць – стільки ж, як і у квітні-червні.
За даними дослідження, найчастіше на віддалену роботу шукають офіс-менеджерів – за третій квартал охочі отримати посаду могли вибрати місце роботи серед 600 вакансій. Платити їм готові в середньому 11 500 грн.
На другому місці менеджер Instagram-сторінки – 370 пропозицій за липень-серпень 2020. Зараз їм обіцяють 18 000 грн – на 20% більше, ніж у другому кварталі.
Працювати віддалено запрошують менеджерів з продажів, які можуть одержувати 12 500 грн на місяць. У третьому кварталі для них було 360 вакансій.
Облаштувати робоче місце вдома можуть і оператори call-центру, вибравши привабливу пропозицію серед 300 варіантів. Зарплати у цих співробітників виросли на 67% – якщо в другому кварталі їм обіцяли 7 500 грн, то в третьому вже 12 500 грн.
П’ятірку віддалених вакансій закривають адміністратори, яким готові були платити в середньому 15 000 грн на місяць – на 7% більше, ніж у квітні-червні. За 3 місяці роботодавці розмістили майже 290 пропозицій.
Раніше Mind розповідав, як у 2020 році шукати роботу та як пандемія змінила ринок праці.
Важлива інформація для українців, які мають борги за комуналку Багато українців через важкий час не…
Відьма зробила прогноз Тарологиня та відьма Тетяна Гай спрогнозувала, що на росію чекає нещасливе майбутнє.…
Керівниця медичної служби 108-го окремого батальйону "Вовки Да Вінчі" 59-ї бригади, дівчина загиблого Героя України…
Складні погодні умови, що склалися 21 листопада майже по всій Україні, наприкінці тижня охоплять усі…
Реформа орієнтована не лише на встановлення статусу інвалідності, а й на підтримку реабілітації та відновлення…
На Калущині покарали батька за те, що він ставив сина на гречку У Калуському міськрайонному…