Безпека

У Кремлі відреагували на інформацію про зосередження військ біля кордону з Україною

У Кремлі заявили, що пересування російської військової техніки її територією є внутрішньою справою РФ.

Про це заявив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає “Інтерфакс-Україна”.

Його під час брифінгу попросили прокоментувати статтю видання Politico. У ній показали супутникові фото пересування російської військової техніки поблизу міста Єльня Смоленської області. Зробили висновок, що Росія концентрує війська біля кордону з Україною. The Washington Post теж писала про пересування російської техніки біля українського кордону.

“Пересування нашої військової техніки або армійських підрозділів територією РФ – це виключно наша справа”, – сказав він.

Пєсков заявив, що Росія ніколи нікому не загрожувала, не загрожує і не становить ні для кого небезпеки.

“Але Росія – це країна, яка на тлі досить агресивних експансіоністських тенденцій, особливо з боку НАТО та низки інших країн завжди вживала і далі вживатиме заходів щодо забезпечення своєї власної безпеки”, – додав він.

У мережі з’явилися супутникові фотографії, які нібито підтверджують зосередження Росією військ та військової техніки на кордоні з Україною.

Кадри зробили в районі російського міста Єльня Смоленської області, що межує з Білоруссю. На знімках видно скупчення бронетанкових частин, танків та самохідної артилерії та військових.

Yrij

Recent Posts

Що буде з доларом до кінця 2025-го року: аналітик дав прогноз

Нова адміністрація США та політика Трампа тримає в напрузі світовий ринок, зокрема й український. Найімовірніше,…

9 години ago

“Двом групам пенсіонерів в Україні не підвищуватимуть пенсію”: індексація не торкається цих людей, названі причини

Цьогоріч пенсії українців мають бути проіндексовані на 11,5%. Водночас виплати не можуть бути збільшені на…

10 години ago

До 2050 року цією хворобою страждатиме половина населення Землі

Тож краще завдано подбати про себе Згідно з масштабним дослідженням, світ стоїть на порозі безпрецедентної…

15 години ago

Аномальний березень накриває жорсткий затяжний шторм: тиждень буде нестерпним

Очікуються тривалі магнітні бурі та експерти попереджають про ризики для здоров'я та збої у роботі…

16 години ago

Небачений ураган пре в Україну: шквальний вітер 130 км/год і небезпечна погода знищать авто, будинки та городи

Українців попередили про дуже небезпечну погоду та небачений вітр швидкістю до 130 кілометрів на годину.…

17 години ago

“ТЦК зайде прямо додому до цих чоловіків незабаром, навіть 50-річних з цими професіями мобілізують”: повістки, ЗСУ, ВЛК

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) продовжують виконувати свої функції у рамках…

18 години ago