У Кремлі відреагували на інформацію про зосередження військ біля кордону з Україною

У Кремлі заявили, що пересування російської військової техніки її територією є внутрішньою справою РФ.

Про це заявив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає “Інтерфакс-Україна”.

Його під час брифінгу попросили прокоментувати статтю видання Politico. У ній показали супутникові фото пересування російської військової техніки поблизу міста Єльня Смоленської області. Зробили висновок, що Росія концентрує війська біля кордону з Україною. The Washington Post теж писала про пересування російської техніки біля українського кордону.

“Пересування нашої військової техніки або армійських підрозділів територією РФ – це виключно наша справа”, – сказав він.

Пєсков заявив, що Росія ніколи нікому не загрожувала, не загрожує і не становить ні для кого небезпеки.

“Але Росія – це країна, яка на тлі досить агресивних експансіоністських тенденцій, особливо з боку НАТО та низки інших країн завжди вживала і далі вживатиме заходів щодо забезпечення своєї власної безпеки”, – додав він.

Чтайте також:  План Росії щодо України розкрито. Міноборони озвучило сценарій агресії

У мережі з’явилися супутникові фотографії, які нібито підтверджують зосередження Росією військ та військової техніки на кордоні з Україною.

Кадри зробили в районі російського міста Єльня Смоленської області, що межує з Білоруссю. На знімках видно скупчення бронетанкових частин, танків та самохідної артилерії та військових.