“Втік з міста і сховався під спідницю Слічної”: Садового жорстко розкритикували за дії під час карантину. Тільки піариться

Голова фракції “Європейської солідарності” у Львівській міській раді Петро Адамик розкритикував мера Львова Андрія Садового за його позицію в процесі боротьби з епідемією коронавірусу.

Депутат обурився тим, що міський голова скинув усю відповідальність за ситуацію в місті на свою заступницю Галину Слічну, а сам зайнявся піаром.

“У Львові, як і в більшості міст, створили так званий Штаб протидії коронавірусу (Штаб із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції – ред.). Але очолив його не міський голова, як це в інших містах, а заступниця з гуманітарних питань – Галина Слічна! Садовий скинув зі себе всю відповідальність! Тільки по брифінгах ходить й піариться. Тобто, якщо щось хороше – це його заслуга буде, якщо провал чи проблема – зробить винною Слічну“, – заявив Петро Адамик.

За словами депутата, для Садового така позиція – дуже типова:

Чтайте також:  Сильно похолодає і почне заливати дощами: погода в Україні кардинально зіпсується

Це його звична політика, його звична страусина позиція. Він завжди у разі небезпеки ховає голову в пісок, скидає усю роботу на інших й ховається. А коли небезпека минає, видає чужі заслуги за свої, намагається показатися переможцем.

Згадайте “ніч гніву” в 2014-му. З ним неможливо було сконтактуватися, неможливо було додзвонитися чи якимось іншим шляхом скоординувати дії.

Він вимкнув телефон і сховався. У Львові тоді всі проблеми вирішувала “Свобода” й “Удар”, чиновники десь щось робили, а його не було, позиції в нього навіть не було, в кінці тільки вийшов і зробив вигляд, що то він – “перший майданівець”. А хабарі?

Чиновників затримують регулярно. А з нього – що з гуся вода. Це що, чиновники ті “відкати” тільки для себе беруть?”

Навіть зараз, коли відбувається якась комісія чи засідання із телетрансляцією – у нього перше питання: “Ну, як виглядало?” Оце і все, чим він переймається.

Чтайте також:  Українцям дозволять не платити штрафи, розкрито важливий нюанс: "можуть скасувати через…"

Власним виглядом збоку, власним рейтингом, черговими виборами. Він до цього все зводить. На сесії замість думати, як проінформувати населення – хвалиться, що у нього у “Телеграмі” кількість підписників збільшилась! Та львів’ян багато! Львів’яни різні! “Телеграмом” не всі користуються, цього не вистачить” – додав Петро Адамик.

Також в ЗМІ з’явилася інформація, що Андрій Садовий евакуювався з міста до державного санаторій ДУС Моршинський.

Джерела з оточення Садового стверджують, що мер Львова панічно боїться заразитися коронавірусом, тому спішно ретирувався з міста.

При цьому, Садовий за допомогою підконтрольних телеканалів, створює «ефект присутності» і бурхливої ​​діяльності в мерії.

Численні звернення та заяви повинні створити враження залученості в процес захисту Львова від коронавірусу.

Як повідомляють джерела, від роботи Садовой повністю усунувся і переклав всі поточні рішення на підлеглих.