Зірка “Дизель шоу” Булітко зізналася у романі

Зірка телевізійної програми “Дизель Шоу” Вікторія Булітко дала коментар щодо можливості своїх романтичних стосунків з хореографом Дмитром Дікусаром, який був партнером Булітко на “Танцях з зірками”.

Про це акторка розповіла в інтерв’ю телепередачі “Зірковий шлях” телеканалу Україна.

Серед інших питань, Булітко відповіла на часті чутки про її роман з Дмитром Дікусаром. До речі, чоловік відразу попередив партнерку по шоу “Танці з зірками”, що преса припише їм зв’язок. За словами акторки, з хореографом вони є друзями, які надсилають один одному смішні відео, і інший статус був би неможливим.

Булітко зазначила, що її серце вже було зайнятим. Також вона схильна до безпечних чоловіків і безпечних стосунків, тому не стала б ризикувати з гарячим танцюристом. Однак вони з Дікусаром лишилися близькими навіть після завершення шоу, і сам чоловік запевняє, що приїхав би до акторки посеред ночі.

Чтайте також:  "Танці з зірками": імена учасників нового сезону

Прокоментувала жінка і свої попередні стосунки, які вона воліє не згадувати. За відвертим зізнанням, в певний момент їй “треба було просто втекти поки його не була вдома”.

А ось у нинішніх стосунках Булітко упевнена. Акторка вже 5 років живе у цивільному шлюбі з чоловіком, який працює в IT сфері. До офіційного шлюбу жінка партнеру не тягне, адже упевнена, що він з нею не “через борщ і не через пельмені”