Ціни акцій Facebook і Google можуть досягнути рівня 2008 року: прогноз аналітиків

Facebook і Alphabet, материнська компанія Google, можуть зіткнутися зі швидким продажем своїх акцій (sell-off), спричиненим пандемією коронавірусу.

За даними аналітиків Evercore, акції обох техгігантів впадуть в ціні на 30-40%, якщо відбудеться sell-of. Аналітики зазначають, що акції Facebook і Alphabet знизилися в ціні на 25% від свого річного максимуму. Сьогодні цінні папери Alphabet торгуються на рівні 1100 доларів за акцію.

Експерти Evercore зазначають, що Facebook загалом не торгував своїми акціями за заниженою ціною. Однак такі проблеми можуть з’явитися в компанії в майбутньому. Зокрема, цінні папери Facebook можна було купити зі знижкою 15% порівняно з Google. Якщо ця тенденція продовжиться, то вартість акцій соцмережі знизиться до 120 доларів. Зараз цінні папери Facebook торгуються на рівні 150 доларів за одну штуку.

Пандемія коронавірусу, від якої померли тисячі осіб в усьому світі, не тільки змусила владу країн ввести карантин, але й завдала збитків фондовим ринкам. Окрім того, ціни на нафту опустилися за межі 30 доларів за барель. Фондові ринки, своєю чергою, демонструють найгірші торговельні показники за всю свою історію

Чтайте також:  На тлі ситуації з Трампом Facebook та Twitter продовжують втрачати мільярди.