Apple запатентувала “універсальну” комп’ютерну мишку

На ринку існує чимало різновидів комп’ютерних мишок різних форм та розмірів. Новий патент Apple передбачає створення універсального ґаджета, особливістю якого стане можливість зміни його розміру.

В опублікованій патентним відомством США документації описана конструкція маніпулятора, яка здатна підлаштовуватися під руку користувача: її корпус може приймати різні форми, передає Ubergizmo.

За задумом розробників, в залежності від розміру і “геометрії” руки користувача, датчики будуть змінювати кривизну контуру миші за допомогою шарнірних механізмів, магнітів або гнучкої мембрани. У різних варіантах виконання ґаджет може отримати функцію як ручного, так і автоматичного налаштування в залежності від поточного сценарію.

Іншою особливістю моделі стане наявність ефекту тактильного відгуку.

Подібні рішення, які представлені на ринку
Хоча ідея створення подібного аксесуара не нова, багато з вже представлених на ринку моделей з такою можливістю (наприклад, лінійка Mad Catz R.A.T.) зазвичай вимагають ручної підгонки або навіть покупки змінних елементів для комфортного використання пристрою.

Чтайте також:  Facebook уникає Apple, запускаючи хмарні ігри

Дата виходу пристрою
Варто зазначити, що отриманий Apple патент поки залишається лише набором технічних креслень. Чи втілить компанія подібний продукт в життя – невідомо.