Я цих злодюг ненавиджу! Медик приголомшив країну. Навіть зараз крадуть – Зеленський лютує

Лікар-педіатр Євген Комаровський опублікував у своєму Facebook фото захисного костюма, які йому надіслали українські лікарі. Медики скаржаться на погану якість виробу.

Зокрема, Комаровський доклав до свого поста скріншот переписки з людиною, яка відрекомендувалася лікарем-інфекціоністом.

Нам доставили у ЦРЛ (центральну районну лікарню.) такого рівня ЗІЗ (засоби індивідуального захисту.) від коронавірусу, що ми боїмося їх одягати, бо під руками все розлазяться на лоскути, а респіратори нижчої серії, ніж писало МОЗ згідно з 663-м наказом. Ми не готові зустрічати цю епідемію з таким рівнем захисту“, – ідеться в повідомленні.

Комаровський закликав мерів міст обійти інфекційні відділення в їхніх містах та оцінити якість засобів індивідуального захисту.

Передаємо слова Комаровського в оригіналі:

Коли все це скінчиться Ви, може зрозумієте, що ні за які гроші не можна терміново накупити хороших лікарів і медсестер.
З необхідності захисту медпрацівників я робив спробу давати поради, але оскільки реакції на це не було, відразу зрозумів, що радник для влади з мене не вийде.
Інших попереджаю: коронавірус доб’є медиків, які ще є!
Кожен мер зобов’язаний зайти в інфекційне відділення на підвладній йому території і оцінити якість засобів індивідуального захисту! З собою непогано прихопити місцевого СБУшника.
А поки дивіться і насолоджуйтеся.
Боже, як же я цих злодюг ненавиджу.

Чтайте також:  У Харкові студенти-іноземці повстали проти суцільних двійок в заліковках - мука, а не іспити

Зазначимо, на тлі світової епідемії коронавірусу президент України Володимир Зеленський розкритикував людей, які намагаються на цьому заробити.

У зв’язку з цим він запевнив, що з виробниками і постачальниками буде проведено «окрему розмову» з приводу спекулятивних цін.

Також Зеленський обурився через те, що в аптеках ціна деяких тестів на визначення коронавірусу перевищує 10 тисяч гривень.

“Тому в нас буде окрема розмова і з виробниками, і з постачальниками щодо спекулятивних цін. Якщо люди не розуміють, треба робити жорсткі, серйозні висновки на рівні всіх наших правоохоронних структур”, – резюмував президент.

Зазначимо, нещодавно, Шмигаль доручив Антимонопольному комітету України перевірити ціни на засоби індивідуального захисту.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко в ефірі програми “Право на владу”.

“Є доручення прем’єр-міністра Антимонопольному комітету перевірити всі ціни, які є на ринку як на засоби індивідуального захисту, так і на інші речі, які використовуються в протидії зараженню коронавірусною інфекцією”, – сказав Ляшко.

Чтайте також:  “Омікрон” прийде у кожне носо-горло: Комаровський вважає новий вид COVID-19 найзаразливішою хворобою

За словами Ляшка, спекулянтів за накрутку цін притягнуть до відповідальності. Він додав, що якщо такі факти будуть встановлені, то будуть певні стягнення або санкції до порушників законодавства.