Терміново! Техніка в Мінську. Лукашенко зібрав війська в столиці. Це вже не просто протест

У Мінську значно збільшилася кількість військових і представників ОМОНу. Місцеві ЗМІ повідомляють про колони військового транспорту.

Представники МВС в коментарі people.onliner.by заявили, що в місті йде “посилений варіант несення служби співробітниками МВС”.

“Ми відстежуємо інтернет-ресурси, і з урахуванням того, що там є ряд інформації з закликами, ми це враховуємо. У зв’язку з цим, щоб не допустити порушення правопорядку, в Мінську вибудовується спецтехніка”, – прокоментувала прес-секретар МВС Ольга Чемоданова.

Не виключено, що вона мала на увазі заклики до проведення акцій протесту.

Зокрема, в центрі від площі Перемоги вже є скупчення ППС, військова техніка стоїть під мостом на Московській у педагогічного університету.

Велике скупчення спецтехніки також помітили в районі стели і вулиці Машерова, де ввечері і вночі 9 серпня пройшли жорсткі сутички протестувальників з ОМОНом і внутрішніми військами.

Чтайте також:  Adidas почне виготовляти кросівки без шкоди для довкілля

До цього військову техніку до Мінська ввели напередодні, 9 серпня, – в основний день виборів президента Білорусі. Броньовані машини тоді поставили і при в’їзді в місто.

Нагадаємо, що раніше Лукашенко заявляв про те, що не дасть влаштувати майдан і «розпалити багаття» в центрі Мінська.