В США виплатять кожному американцю по $1000 в зв’язку з коронавірусом

Весь пакет підтримки економіки складе рекордні $1,3 трлн

Білий дім планує направити $500 млрд на прямі грошові виплати громадянам у рамках масштабного пакету стимулюючих заходів, які повинні підтримати економіку в умовах пандемії коронавірусної інфекції, повідомляє foxbusiness.com.

Адміністрація президента США Дональда Трампа працює над тим, щоб громадяни отримали виплати протягом найближчих трьох тижнів, повідомив міністр фінансів США Стівен Мнучін.

Уряд планує виплатити громадянам по $1000 на дорослого і по $500 на дитину, сказав Мнучін.

Як повідомлялося, Мінфін США запропонував роздати громадянам $500 млрд через пандемію коронавірусу.

«Пропонується схвалити і виділити кошти на два раунди прямих виплат платникам податків, які проведе Податкова служба і Бюро фіскальних послуг: виплатити $250 млрд, починаючи з 6 квітня, і $250 млрд, починаючи з 18 травня».

Передбачається, що виплати будуть залежати від розміру доходів платників податків.

Чтайте також:  З хабарем у 8 тисяч доларів. Полковника поліції затримали на спробі “підзаробити”. Викрили “на гарячому”

Крім того, Мінфін пропонує виділити $300 млрд на кредитування малого бізнесу, $150 млрд на гарантії запозичень проблемних галузей економіки і окремо $50 млрд на підтримку авіаційної індустрії – однієї з найбільш постраждалих від епідемії.

Всього пакет підтримки економіки складе рекордні $1,3 трлн, що майже вдвічі більше, ніж було виділено на подолання фінансової кризи 2008-2009 років.

За останню добу в США було зареєстровано більше 2700 нових випадків захворювання.

Загалом же більше 10 200 чоловік по всій країні отримали позитивний результат на коронавірус.

Загинули щонайменше 152 людини.

Уряд готується до того, що пандемія коронаврусу може тривати до 18 місяців або довше і «включати в себе кілька хвиль захворювання».