“Говорив, що вб’є”: українська співачка розкрила подробиці переслідувань маніяка. “Ніхто не захистить, поки

Українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про переслідування агресивного шанувальника в березні минулого року. Через рік виконавиця розкрила подробиці цієї неприємної історії.

“Я дуже злякалася і нічого не могла з собою зробити. В ці секунди ти навіть кричати не можеш. Ти якась субстанція, з якою можна робити все що завгодно, – згадує Злата. – Але потім я взяла себе в руки, стала кричати: Хелп!. Мій водій, на щастя, не від’їхав далеко, він побачив, що щось відбувається, вискочив з авто і його відтягнув”.

Після цього випадку співачці страшно ходити одній по вулиці, але вона намагається не піддаватися емоціям. “Я не буду тепер сидіти вдома через нападки цього маніяка”, – підкреслила Огнєвіч.

Чоловік неодноразово переслідував Злату: чекав співачку біля спортзалу, приходив на її концерти, погрожував родичам артистки.

Чтайте також:  Коли українець може вийти на пенсію: правила у 2022 році

“Він каже, що він мій чоловік. Говорив, що вб’є мене і всіх, хто заважає нашому щастю. Він приїжджав на мій концерт і говорив, що підірве будівлю”, – розповіла Огнєвіч.

Співачка зазначила, що не раз зверталася за допомогою в поліцію, писала заяви, однак ніхто нічого не робить. “Згідно із законом у мене немає ніякого захисту і ніяких прав, поки він мене не пирне ножем, – поскаржилася Злата. – Він досі ходить по вулиці і працює в службі таксі”.

Раніше на переслідування незнайомця поскаржилася і солістка гурту “Не Ангели” Слава Камінська. Чоловік тривалий час переслідував співачку в соціальних мережах, а потім добрався і до її квартири.