ПриватБанк запустив послугу купівлі-продажу ОВДП онлайн

Послуга працює в веб-версії системи «Приват24»


ПриватБанк запустив послугу купівлі та продажу облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) в режимі онлайн у веб-версії «Приват24» з 20 березня. Про це повідомляє пресслужба банку.

«Тепер клієнтам не потрібно відвідувати відділення Банку, а оформлення операції займає мінімум часу. У розділі «Послуги» меню «Цінні папери» необхідно просто обрати ОВДП, які відповідають вашим інвестиційним потребам, заповнити необхідні параметри та підписати за допомогою ЕЦП/КЕП сформовані документи щодо відкриття рахунку в цінних паперах та придбання ОВДП», – пояснюється в повідомленні.

У банку зазаначають, що клієнти мають можливість бачити в «Приват24» поточні котирування ПриватБанку на продаж ОВДП та їх основні параметри випусків, отримувати інформацію щодо котирувань ОВДП на фондовій біржі, бачити залишки придбаних ними ОВДП, переглядати операції з ОВДП (виписки) за обраний період часу та контролювати свій портфель в цінних паперах, у т.ч. надходження купонних платежів та грошових коштів за погашення ОВДП.

Чтайте також:  Польща дозволила в’їзд по Безвізу, але тільки на роботу