Tesla таки закриє завод в США через коронавірус

Влада штату Каліфорнія переконала Ілона Маска тимчасово зупинити роботу виробництва у Фрімонті. Інвесторам турбуватися нема про що: на думку аналітиків з Morgan Stanley, кілька місяців майже повного простою компанія може собі дозволити.

У четвер, 19 березня керівництво Tesla зустрілося з владою округу Аламеда і штату Каліфорнія, на території яких розташована фабрика Ілона Маска у Фрімонті. Бесіда закінчилася тим, що дирекція погодилася зупинити виробництво з понеділка 23 березня, з метою запобігання поширенню епідемії Covid-19, повідомляє BI.

Реакція Tesla
Ми дотримувалися і продовжуємо дотримуватися всіх законних директив та інструкцій з безпеки, які стосуються діяльності наших підприємств, і поважаємо рішення федерального уряду не продовжувати роботу. Попри те, що ми приймаємо всі відомі медичні заходи, продовження діяльності в певних регіонах викликає труднощі для наших співробітників, їх сімей та наших постачальників,
– йдеться в опублікованій компанією заяві.

Чтайте також:  Слідом за США: в Парижі десятки тисяч людей вийшли на протест проти поліцейського насилля (ВІДЕО)

Ще кілька днів тому глава Tesla Ілон Маск не збирався закривати фабрику згідно з розпорядженням влади округу. По-перше, тому що відносить своє підприємство до важливої ​​для країни транспортної та енергетичної системи. По-друге, тому що вважає паніку навколо коронавірусу серйознішою проблемою ніж захворювання.

Як це вплине на Tesla
Тимчасово закриється і фабрика Tesla в штаті Нью-Йорк, за винятком найнеобхідніших для підтримки бізнесу структур і служб. Робота на інших підприємствах продовжиться, в тому числі, на заводі в Неваді. Мережа станцій зарядки Supercharger теж не згортає свою діяльність.

На думку фінансиста з Morgan Stanley, який був змушений відповідати на питання схвильованих інвесторів про стан справ в Tesla, компанія перебуває в досить хорошій формі, щоб пережити місяці простою. Однак ціна на акції може дещо похитнутися.

Чтайте також:  Генеральний директор Tesla має своє бачення бізнесу і часто дає поради молодим підприємцям.

Інший аналітик, П’єр Феррагосто, згоден з оцінкою колег з Morgan Stanley.

“Tesla може прожити на ті гроші, які зібрала за п’ять кварталів, поки фабрика в Фрімонті буде закрита”, – заявив він.