Романенко пояснив, чому День Незалежності перетворився на безглузде свято: “Вова, Вова…”

Зеленський у День незалежності прийняв порожню форму радянської бюрократії.

Український політолог Юрій Романенко заявив, що День Незалежності з кожним роком перетворюється на порожній ритуал, який з порожніми очима повторює кожен новий президент.

Свою думку про свято блогер написав у Telegram-каналі Romanenko Dreams&Nightmare Show.

“Рік від року ця порожнеча стає більш очевидною, тому ще більш безглуздою. 24 серпня – це аналог великої піонерської зорьки, коли нам розповідають про якесь там зростання демократії і надоїв на тлі покинутих корівників і остовів радянських заводів. Посередині цього постапокаліптичного пейзажу гордо ставиться український прапор і проголошуються перемоги. Come on, кого ми обманюємо?” – обурився Романенко.
Експерт також висміяв 30-річних людей у костюмах, “які з сумними еб*никами стоять з квітами і сумно кивають в унісон словам диктора, що читає єлейну промову ні про що”.

Чтайте також:  Зеленський провів чергову нараду: говорили про пенсійну та медичну реформи

“А посередині стоїть наш президент з маскою стурбованої проблемами людини. Це кумедно, як Зеленський з кумедного живого коміка, ставши президентом, прийняв цю порожню форму радянської бюрократії, коли чиновник з виряченими очима намагається зобразити видимість бурхливої діяльності. Коли він вчора ніс лабуду, що “синьо-жовтий побратим (це він про прапор так) ніс енергію”, хотілося тільки сказати: “Вова, Вова. Ти говорив, що будеш іншим, а став таким же штучним, порожнім втіленням імпотентної бюрократії, над якою все життя приколювався”. Відторгає і розум, і серце цю погану постановку свята. Ці “згуртуємось, бо ми найкращі” та іншу лабуду, яку навіть діти не сприймають. Тому що більшість дітей хочуть звалити з України. Вже це говорить про те, що щось 29 років ми робимо не так”, – зазначив політолог.
При цьому Романенко висловив сподівання, що справжня незалежність України ще попереду.

Чтайте також:  В Україні можуть ввести обмеження на перетин кордону: деталі