Microsoft представила DirectX 12 Ultimate для ігор на PC й консолях

Як стало відомо раніше, Xbox Series X працюватиме на графічній архітектурі RDNA 2, а значить, точно зможе підтримувати трасування променів.

Щоб не відставати від трендів, Microsoft представила нову версію DirectX 12 Ultimate, яку можна буде використовувати для поліпшення графіки як на PC, так і на консолі наступного покоління.

Головною відмінною рисою API стане підтримка відразу декількох технологій, зазначили Microsoft у блозі розробників.

Особливості нової технології
Крім оновленого до версії 1.1 DirectX Raytracing, інтерфейс дозволить залізу працювати з Variable Rate Shading. Це дозволить знизити якість рендерингу в “невидимих” областях екрану з метою розвантаження графічного процесора.

Також реалізована Mesh Shader для точнішого контролю над взаємодією з GPU, а також Sampler Feedback для прискорення завантаження текстур.

Microsoft представила системні характеристики Xbox Series X ще 16 березня. Через кілька днів їй відповіла Sony аналогічними відомостями про PlayStation 5. Однак друга презентація виявилася не призначена для масового споживача Sony розкрила технічні характеристики PlayStation 5 – японська компанія буквально завалила геймерів технічною інформацією, що породило масу жартів в мережі.

Чтайте також:  З’явилися нові подробиці про камеру iPhone 12