Українських водіїв чекають кардинальні зміни: деталі нової ініціативи, “змушені будуть…”

Українців чекають інновації

В Україні деяких водіїв можуть зобов’язати перездавати на права кожні п’ять років

Але можуть змусити перездати іспити на права не всіх водіїв, а лише деякі категорії.

Зокрема, йдеться про водіїв у яких є категорія С, СЕ, С1, С1Е, D, DE, D1, D1E, зокрема – водії автобусів і вантажних автомобілів.

Відповідний проект наказу з’явився на сайті Міністерства інфраструктури. Якщо цей наказ буде прийнятий, то всі водії автобусів і вантажних автомобілів будуть змушені кожні п’ять років проходити навчання і складати іспити, і в обов’язковому порядку – перездати екзамен на права.

“Підтвердження професійної компетентності водіїв здійснюється шляхом складання тесту після проходження підготовчих курсів у Навчальному центрі. Необхідні знання, вміння та навички водії набувають за допомогою теоретичних і практичних занять з очної, дистанційної, або в поєднанні таких форм здобуття освіти. Підготовка водіїв за початковою програмою може проводитися за дуальною формою отримання освіти”, – сказано в проекті документа.

Чтайте також:  Керівники медзакладів не повідомляють про хворих на коронавірус медиків: у МОЗ зробили несподівану заяву

Також раніше повідомлялося, що українцям загрожують нові штрафи, які можуть дуже сильно вдарити по кишені.

Зокрема українців попередили про те, що використання ЗD-номерних знаків – це порушення Правил дорожнього руху України, за що передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафів у розмірі 170 гривень.