Пенсії підвищать ще одній категорії українців: кому пощастить

Пенсіонери зможуть отримати відчутну надбавку до виплат вже зовсім скоро

В Україні можуть затвердити спеціальні доплати для пенсіонерів, які досягли віку 75 років. Це буде щомісячна добавка для тих пенсіонерів, які в радянський час отримували невеликі зарплати.

Кабінет міністрів України та Верховна Рада планують з 2021 року ввести доплати для пенсіонерів, яким вже виповнилося 75 років. Це будуть такі ж доплати, як ті, які ввели у 2020 році для 80-річних. Як пояснила голова комітету ВР з питань соціальної політики Галина Третьякова в коментарі для “Інтерфакс-Україна”, така надбавка потрібна людям, які працювали ще в радянський час.

“Зараз ми чекаємо 15 вересня, коли буде внесено державний бюджет. Я на постійному контакті з міністром. Він закладає надбавку для осіб 75+. Будемо допомагати людям, які працювали в основному в радянський час і мають дуже маленьку пенсію зараз”, – розповіла Третьякова.

Чтайте також:  Пенсії перестануть розносити по домівках. Що робити жителям сіл без банкоматів?

Вона нагадала, що у 2020 році Верховна Рада ухвалила два закони, згідно з якими пенсіонери від 80 років додатково отримали не тільки доплату в 1 тисячу гривень, яку було видано одноразово, але і доплату у розмірі 500 гривень щомісяця до пенсії довічно.

Третьякова пояснила, що в Україні багато пенсіонерів, які працювали ще за часів радянських часів, коли не було високих заробітних плат і тому у них зараз дуже маленькі пенсії, а це несправедливо.