Новини COVID-19 в Україні:+1 інфікований, проїзд за перепустками та повернення 6000 українців

Тернопіль услід за Києвом зупиняє громадський транспорт

Кількість хворих на коронавірус на 21 березня збільшилася до 42.

Перший випадок коронавірусу був підтверджений у Луцьку. Про це в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив очільник департаменту охорони здоров’я Волинської ОДА Ігор Ващенюк. Глава Волинської обласної інфекційної лікарні Руслан Морочковський підтвердив цю інформацію, проте наголосив, що експрес-тест має значний відсоток похибки.

В Італії від COVID-19 померла третя громадянка України. Жінка померла в медичному закладі на території провінції Бергамо.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій у своєму Telegram-каналі повідомив, що сьогодні в Україну прибудуть 29 авіарейсів з українцями, які опинилися заблокованими за кордоном. Загалом за його словами, додому повернуться 6000 українців.

МОЗ застерегло, що позбавлятиме ліцензій приватні клініки, які приховуватимуть випадки виявлення коронавірусу.

Правоохоронці затримали чоловіка, який продавав несертифіковані тести на коронавірус через інтернет. Житель Ірпеня продавав їх по 750 грн через месенджер.

Чтайте також:  Українські десантники з ПЗРК за ранок "демілітаризували" два російські Су-25

Услід за Києвом, який з понеділка зупиняє громадський транспорт, аналогічне рішення прийняла і влада Тернополю Перевозити будуть тільки працівників, які в умовах надзвичайної ситуації забезпечують життєдіяльність міста (медиків, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, комунальників, а також працівників підприємств, що забезпечують виробництво продуктів, аптек, Тернопільській дирекції «Укрпошта», працівників аварійних служб.

ЗМІ повідомили, що Верховна Рада може оголосити в Україні надзвичайний стан через поширення коронавірусу. Позачергове засідання з цього питання можуть скликати у вівторок, 24 березня.