В Одесі трирічний малюк затопив квартиру, щоб врятуватися від голоду – мати-наркоманка була в бігах

В Одесі стався інцидент, який змушує задуматися про відповідальність, яку дорослі беруть на себе, народжуючи дітей. В Одесі маленький хлопчик затопив квартиру сусідів, щоб не померти з голоду.

Трирічний малюк відкрив воду зі шланга душа на підлогу кімнати. Вода протекла до нижніх сусідів. Господиня квартири вирішила з’ясувати, що відбувається і виявила голу дитину під ліжком.

 

 

Малюк сидів під ліжком і їв з підлоги цукор три доби, так як його залишила одного мама-наркоманка і пішла за черговою дозою. Коли люди побачили дитину в квартирі, на місце викликали поліцію і швидку.

Вони зайшли в квартиру і побачили, що маленький Вова весь покусаний клопами або блохами. Його тіло в фекаліях. Малюк не їв нічого, а в пляшці була вода.

Представник служби у справах дітей розповіла, що в квартирі не було їжі. Ті недоїдки, які залишилися на столі були всі засиджені тарганами. Також вона розповіла, що дитина їла з підлоги цукор.

Чтайте також:  Стало відомо, скільки буде коштувати електроенергія для українців

Поліція забрала малюка і відвезла в лікарню, а потім в будинок малятка. Там його відмили і нагодували. Мати ж, дізнавшись, що її дитину забрали влаштувала істерику і скандал. Жінка вимагала повернути їй дитину.

Сусіди розповіли, що ця сім’я неблагополучна, дитина часто сама гуляла цілими днями у дворі. Його бачили голим і голодним. Малюк, за словами сусідів злий, гуляв завжди один, а в свої три роки не вимовляє жодного слова. Сусіди намагалися змінити ситуацію і допомагали горе-матері підгузками, продуктами харчування. Однак мати так і не влаштувалася на роботу, а батько поїхав на заробітки в Італію і грошей родині не надсилав. Мати могла зникнути на добу, двоє або навіть троє. Вона десь разово підробляла, але потім гроші закінчувалися і все починалося знову. При цьому жінка не приховувала, що курить солі.

В Одесі трирічний малюк затопив квартиру, аби його врятували від голодної смерті.

В Одесі трирічний малюк затопив квартиру, аби його врятували від голодної смерті.#Свідок #НТН #новини

Gepostet von Свідок am Donnerstag, 3. September 2020