У МОЗ допустили помилку! Термінова заява про коронавірус в Україні

МОЗ спростувало свою ж заяву про те, що в Чернівецькій області одужали від коронавіруса 8 осіб. Там пояснили, що малося на увазі інше – діагноз не підтвердився.

Нагадаємо, коронавірусна інфекція Covid-19 викликає часткову або повну втрату нюху. До таких висновків прийшли експерти Британської асоціації оториноларингології.

Інформація опублікована на офіційному сайті дослідників. Повідомляється, що вивчивши дані заражених з Китаю, Південної Кореї, Німеччини та Італії, вчені прийшли до висновку, що коронавірус викликає повну або часткову аносмію – втрату нюху.

Вчені також зазначили, що іноді аносмія є єдиним симптомом Covid-19. Так, зараження вірусом може пройти у пацієнта без вже відомих ознак, таких як біль в горлі, сухий кашель і підвищення температури.

Нагадаємо, нещодавно американський учений дійшов висновку, що карантинний режим може становити велику небезпеку, більшу ніж вільне поширення коронавіруса.

Чтайте також:  На Черкащині рейдери зі стріляниною захопили поле заради врожаю, було піднято спецназ

Нагадаємо, перша леді України Олена Зеленська, разом з відомими мамами країни, закликала українців серйозніше поставитися до карантину. VIP-мами закликали роз’яснити дітям різницю між карантином і звичайними канікулами.