Вагітна Джамала посвітила величезним животом в обтягуючому платті особисті кадри

Відома українська співачка Джамала показала нові кадри в Instagram

На фото Джамала позує в леопардовому сукню. Образ вона доповнила Прикрасами на шиї і руці. Волосся в цей раз у неї були розпущені. На тлі можна побачити домашнии квіти. Всі кадри майже ідентичні, хоча на останньому можна більше оцінити фігуру співачки.

“Дівчата, не сумуйте. Навіть перебуваючи вдома, можна зробити легкий мейк і зачіску, а також одягнути красиву сукню і вже цим підняти собі настрій” – написала Джамала. Фанати встигли поставити майже 10 тисяч лайків і написала кілька коментарів:

“Джа Дякую, буду чекати. Ви прекрасна. Нехай господь всіх благословить”, “Така красива Джа”, “Вітаю вас”, “Вітаю, здоров’я малюку, щастя вашої прекрасної сім’ї”, “100% це круто! Чекаємо пісню”, “Я навпаки завжди робила легкий мейк, а сидячи вдома роблю такий яскравий”.

Чтайте також:  Просив пестити його під час фотосесії: як Ктиторчук розбещував неповнолітніх дівчат

Повідомлялося що Джамала як і багато інших артистів, закликає всіх дотримуватися карантин і залишатися вдома.

“У будь-якій складній ситуації, а зараз саме така ситуація у всьому світі, залишається просто любити, просто бути з родиною. Всім страшно, лякає невизначеність, всі роздратовані, абсолютно всі втрачають матеріально. Найголовніше – залишатися здоровими і живими!” – вважає вона.

Раніше ми повідомляли, що українська співачка Джамала порадувала передплатників несподіваним чином у відвертій сукні.

«Відчувати себе легкої, красивої, єдиною, ніжною, чарівною, необхідною. Любити і відчувати любов до себе. Просто бути собою! Happy International women’s Day» – йдеться в повідомленні.

Уточнимо, що на опублікованих знімках Джамала позує на тлі поля з люпином в облягаючому рожевому платті, яке ідеально підкреслює фігуру співачки. Це стало причиною бурхливих коментарів з боку користувачів.

Чтайте також:  Зеленський закликав перевірити обґрунтованість приватизації підприємств і продажу «Мотор Січ»