Apple презентує нову лінійку гаджетів – онлайн-трансляція.

15 вересня в 20:00 за київським часом компанія Apple представить нову лінійку своїх гаджетів. Найімовірніше, презентація iPhone 12 відбудеться тільки через місяць.

Пряма трансляція буде проводитися зі штаб-квартири Apple Park у Купертіно. Подивитися презентацію Apple онлайн можна буде на YouTube-каналі компанії.

Як зазначається, у 2020-му каліфорнійська компанія вперше у своїй історії може не презентувати на цій події новий iPhone 12, – за попередніми даними, карантин змістив терміни виробництва і поставок нових смартфонів, тому вихід пристрою на ринок варто очікувати тільки у жовтні.

На презентації 15 вересня компанія повинна показати тільки нові смарт-годинники Apple Watch SE і Apple Watch Series 6, а також планшети iPad Air 4 і iPad 8.

Що стосується смартфонів, то цього року експерти прогнозують вихід чотирьох нових моделей iPhone 12. При цьому вартість найменшого iPhone 12 з 5,4-дюймовим екраном складе від $600 і це буде нова модель, аналогів якої немає у попередніх поколіннях лінійок iPhone.

Чтайте також:  iPhone допоможе розпізнавати симптоми коронавірусу за допомогою Siri

Базовий iPhone 12 з 6,1-дюймовим дисплеєм продаватимуть за ціною від $750, а цінник топових версій iPhone 12 Pro і Pro Max складе від $1000 і $1100 відповідно.

Apple – американська технологічна компанія з офісом у Купертіно, яка проєктує та розробляє побутову електроніку, програмне забезпечення й онлайн-сервіси. Є першою американською компанією, чия капіталізація перевершила $1 трлн. Це сталося під час торгів акціями компанії 2 серпня 2018 року.