Таке передбачити не можна: під Рівним за загадкових обставин загинув підліток

У поліції заявили про вбивство з необережності

Під Рівним загинув за дивних обставин 17-річний юнак, який катався на велосипеді недалеко від домівки. Тіло підлітка без ознак життя виявили біля зупинки пізно ввечері.

Спочатку жителі села вважали, що трагедія сталася через нещасний випадок і підліток міг впасти з байка і вдаритися головою. Однак пізніше з’ясувалося, що це було ненавмисне вбивство.

У поліції заявили, що смерть настала не від падіння з велосипеда, а від тілесних ушкоджень, завданих іншим хлопцем.

Так, біля зупинки, де проїжджав Сергій Білогурий, була компанія з 7 хлопців. Один з них – 15-річний підліток з сусіднього села – штовхнув велосипедиста. Нібито через те, що той йому щось сказав.

Мати загиблого не вірить, що син помер через лише саму штовханину: “Ну не можна так штовхнути, що у нього з обох сторін гематома”.

Чтайте також:  Зґвалтування 12-річного хлопчика: затримали підозрюваного.

За словами керівника відділення Рівненського відділу поліції Вадима Артюховича, показання всіх свідків та учасників трагічної події відрізняються: одні кажуть, що юнак після падіння вже не підіймався, інші розповідають, що вставав.

Як виявилося, один з хлопців на зупинці взяв велосипед Сергія і жбурнув на лежачого на землі травмованого хлопця, який намагався піднятися.

Свій вчинок Віталій пояснити не зміг, але божиться, що ніяк не міг завдати байком смертельного удару.

Також молодий чоловік запевнив, що намагався надати потерпілому першу допомогу до приїзду “швидкої” і хотів відкачати.

“Я в кінці як натиснув, то я йому напевно ребра поламав”, – каже він.

Після НП поліція і чиновники хочуть проводити лекції в школах, щоб попереджати подібні події.

“Бачите, такі випадки ніхто передбачити не може”, – зазначила керівниця служби у справах дітей Шпанівської сільради Ольга П’яна.

Чтайте також:  У мережі з'явилися фото майбутнього казино у центрі Дніпра: "Подивіться на цей морок..."

В поліції кваліфікують злочин як вбивство з необережності. До відповідальності за це притягують громадян з 14 років. Покарання передбачає до 5 років ув’язнення. Підозру підлітку оголосять після з’ясування всіх деталей та обставин події.