На зустрічі з Зеленським олігархи поділили області на час коронавірусу, – ЗМІ

Президент України Володимир Зеленський 16 березня провів зустріч з українськими олігархами, під час якої просив бізнесменів фінансово допомогти Україні боротися з коронавірусом. Журналісти стверджують, що у ході цієї зустрічі між підприємцями поділили області – хто і якою займатиметься у боротьбі з епідемією.

Розподіл передовсім відбувався за принципом того, у якому регіоні конкретний олігарх має вплив, розповів у своєму телеграм-каналі журналіст “Української правди” Роман Кравець.

Як олігархи поділили області
Рінат Ахметов:
Львівська, Івано-Франківська, Донецька і Луганська області, а також місто Кривий Ріг;
Віктор Пінчук:
Дніпропетровська область;
Ігор Коломойський:
Запорізька область;
Ігор Палиця:
Волинська область;
Андрій Варевський:
Полтавська і Кіровоградська області;
Юрій Косюк:
Вінницька і Черкаська області;
Андрій Ставніцер:
Одеська область;
Олександр Ярославський:
Харківська область.
Зеленський просив помагати не тільки грошима, але й людьми. Мовляв, в олігархів у кожній області є великі підприємства, там професійні менеджери, тож нехай вони на місцях допомагають місцевій владі,
– розповів один з учасників зустрічі.

Чтайте також:  Кращий друг людства: собаки можуть допомогти зупинити пандемію коронавірусу

Що ще відомо про зустріч Зеленського з олігархами?Згідно з повідомленням Офісу Президента, Володимир Зеленський сам запросив олігархів на Банкову, а прийшли – ті, хто хотів. Під час зустрічі Зеленський закликав бізнесменів допомогти з закупівлею обладнання для боротьби з коронавірусом.

В ОПУ не уточнювали, хто саме з олігархів прибув на зустріч, але журналісти помітили автівки Ріната Ахметова, Олександра Ярославського, Ігоря Коломойського й Андрія Варевського.