Помер зірка “Татових дочок ” Володимир Чуприков: за плечима понад 170 фільмів і серіалів

Смерть актора стала раптовою для його сім’ї та колег

Російський актор Володимир Чуприков пішов з життя на 57-му році життя. Про це йдеться в повідомленні Російського академічного молодіжного театру, в якому він служив з 1988 по 2000 рік.

Володимир Чуприков народився в Москві в 1964 році. У 1988 році він закінчив студію при Центральному дитячому театрі, після чого відразу був прийнятий в трупу театру. Першу роль в кінематографі він зіграв в 1984 році.

“19 вересня пішов з життя Володимир Чуприков, який служив в Рамті з 1988 по 2000 рік. Володимир Олегович закінчив студію при Центральному дитячому театрі в 1988 році і відразу був прийнятий в трупу театру. Зіграв у “лазні”, “Дімці-невидимці”, у “сні з продовженням”, у легендарній ” пастці № 46.”Наші співчуття рідним і близьким. Світла пам’ять!”,- сказано в повідомленні.

Чтайте також:  “Медики робили все можливе, але на жаль”: зупинилося серце французького актора Жана-Поля Бельмондо

З початку 2000-х актор брав участь у зйомках російських серіалів. У тому числі він грав у “поверненні Мухтара”, “татових дочках”, “морських дияволах 5”, “Кулагін і партнери”. У його фільмографії більше 170 фільмів і серіалів.

У декількох фільмах і серіалах він виконав роль Хрущова. Радянського лідера він, зокрема, зіграв у серіалах ” Сталін. Live”,” Вольф Мессінг: бачив крізь час”, фільмі ” Гагарін. Перші в космосі”.

Його загибель підтвердила дружина Чуприкова. Смерть актора дійсно була раптовою.

“Володя помер у себе в селі (на дачі) в Іванівській області. Попередня причина смерті-зупинка серця”, – повідомила вдова.

Жінка уточнила, що в момент смерті Володимира Чуприкова її не було поруч з чоловіком.