У мережу злили особисті дані мільйонів користувачів, хакери знають про вас все

Хакери могли користуватися цією базою даних.

Безпека даних зазвичай є величезною темою для дискусій, тому що існують постійні атаки на “приватну” базу даних. Нещодавно група дослідників натрапила на базу даних об’ємом 800 ГБ, яка містить більше 200 мільйонів докладних записів про користувачів. Суть в тому, що база даних не захищена.

Це означає, що це фактично піддається впливу будь-якого, хто потребує цієї інформації. Проте 3 березня вся база даних була стерта.

У звіті литовської дослідної групи CyberNews стверджується, що профіль, мабуть, належить користувачам із США. Дані фізичних осіб в базі даних включають в себе повні імена і назви, адреси електронної пошти, номери телефонів, дати народження, кредитні рейтинги, адреси будинків і нерухомості, демографічні дані, запис про іпотеку та податки, а також інформацію про особисті інтереси та інвестиції, а також політичні, благодійні і релігійні пожертвування.

Чтайте також:  Haчe дuво!.. В Ітaлії чoлoвік cфoтoгpaфyвaв oбpaз Іcyca Хpиcтa в нeбі. Нeймoвіpнo

Дослідження групи CyberNews показують, що дані “головної папки”, мабуть, отримані зі звіту дослідників Бюро переписів США.

Нагадаємо, що компанія Apple приступила до відновлення виробничої лінії в iPhone в Китаї. Схоже, компанія не боїться вірусу, як і китайські влади. Можна сміливо сказати, що Китай вже перехворів коронавірусом.