«Відмова від поліетиленових пакетів ніяк не вплине на зміну клімату, це повна дурня», — думка відомого письменника

Макс Кідрук каже, що з кульками ми вже запізнилися

Український письменник з Рівного Макс Кідрук, працюючи над своїм новим романом «Нові Темні Віки», опрацьовує наукові публікації. На їхній підставі він дійшов висновку, що люди з відмовою від поліетиленових пакетів у боротьбі з глобальним потеплінням дуже запізнилися.

Пам’ятаєте, пів року тому був «двіж» з поліетиленовими пакетами, мовляв, давайте не будемо їх брати, а будемо брати торбинки. Бо так ми виявляємо свідомість і дбаємо про довкілля і про клімат. Але це дурня повна! Насправді це треба робити, щоб зменшувати викиди, але це жодним чином на клімат не впливає. Ми лише очі замилюємо, що корисне робимо, але це – нічого для глобального потепління, – заявив письменник 1 вересня під час презентації свого роману «Доки світло не згасне назавжди» у Запоріжжі.

Чтайте також:  Поліцейський напав на сімейну пару в центрі Києва, відео: "дістав пістолет і..."

Він вважає, що якщо люди зараз припинять викидати у довкілля вуглекислий газ, ефект буде років через 50.

Ми можемо відмовитися від якихось благ, бо це на користь, але так не працює психологія людини. До нас жили люди – і не обмежували себе, після нас будуть жити – і не обмежувати, а ми маємо віддати?! Таких будуть одиниці, і це не шлях до вирішення. Ми вже в дупі, далі буде гірше. Колапс територій спричинить колапс політичних систем та появу мільйонів біженців в інші країни, – заявляє Кідрук.

Він упевнений, що відмовою від поліетилену чи, приміром, від певних видів м’яса процес глобального потепління уже не зупинити. Бо час, коли можна було зупинити і вплинути на це, давно минув.

Кідрук анонсує вихід друком його нового роману восени 2021-го або навесні 2022-го року.

Чтайте також:  У разі скупчення людей на Великдень поліція залучатиме спецназ – МВС