Заражений коронавірусом священник з Тернопільської області контактував із 500 людьми

Геращенко назвав ім’я хворого на нову коронавірусну інфекцію українця.

Священник Олег Винников, який захворів на нову коронавірусну інфекцію у Тернопільській області, протягом тижня контактував із 500 людьми.

Про це розповів заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, повідомляють “Факти” на ICTV.

“Він правив службу, ходив на похорони. Його звати Олег Винников. Я спеціально назвав ім’я, аби всі, хто з ним контактував, звернулися до лікарів”, – заявив Геращенко.

Раніше рятувальники провели дезінфекцію Української греко-католицької церкви у Заліщиках на Тернопільщині, де правив настоятель, у якого підтвердили нову коронавірусну інфекцію COVID-19. За допомогою оприскувачів працівники ДСНС обробили поверхні церковних меблів спеціальним дезрозчином.

Загалом у Тернопільській області

У Тернопільській області виявили другого інфікованого коронавірусом
зафіксували вже два випадки коронавірусу. Тим часом в Україні кількість хворих

Кількість заражених коронавірусом в Україні перевалила за 80 осіб. МОЗ уточнює дані
перевалила за 80.

Чтайте також:  Чоловік на очах в 2-річної дитини вистрілив у дружину

Нагадаємо,

На всій території України для протидії коронавірусу офіційно запровадили карантин
Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна

Україна закриває кордони через небезпеку поширення коронавірусу
закриває кордони. Роботу

Припиняється робота метро і скасовується сполучення між областями: в Україні через COVID-19 офіційно посилено карантинні заходи
метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від

Скасування реєстрації шлюбів та закриття барів: як українські міста борються з коронавірусом
закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в’їзду до міста.

Чтайте також:  “Зупинилося серце шанованого педагога”: під час ЗНО помер директор школи

В Україні 3 березня

В Україні зафіксували перший випадок інфікування коронавірусом з Китаю
зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні.

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19