Кількість шукачів роботи під час карантину зросла на 60% – HeadHunter

Найбільшу активність стали проявляти фахівці від 30 до 40 років

Кількість шукачів роботи в Україні зросла майже на 60% за перші 12 днів карантину (з 12 по 23 березня) у порівнянні з аналогічним періодом у лютому, зокрема через призупинення діяльності кафе, барів, ресторанів, тренажерних залів тощо. Про це повідомляє міжнародний кадровий портал HeadHunter, передає Інтерфакс-Україна.

«Якщо і протягом 2019 року, і на початок 2020 року найбільш популярними профсферами серед шукачів були «початок кар’єри», ІТ, «телеком» і «продажі», то в березні цей топ-3 змінився. У період з 12 до 23 березня до нього увійшла профсфера «топ-менеджмент», чия частка зросла вдвічі з 5% до 10%», – йдеться в повідомленні компанії.

Зазначається, що більшу активність почали проявляти фахівці у віці від 30 до 60 років, зокрема категорія шукачів 30-40 років зайняла провідну позицію в кількості розміщених резюме. Рініше найактивнішими в питанні пошуку роботу були фахівці віком від 18 до 30 років.

Чтайте також:  «Титул» епіцентру коронавірусу від Європи може перейти до США – ВООЗ

У HeadHunter наголошують, що відчутно зросла частка резюме, розміщених шукачами-чоловіками: в лютому на них припадало 53%, а у березні вже 63%.

Нагадаємо: за прогнозами голови інвестиційної компанії Dragon Capital Томаша Фіали, економіка України може скоротитися на 4% ВВП за оптимістичним сценарієм і на 9% за базовим через коронавірус.