YouTube і Netflix знизять якість відео для мільйонів користувачів, названо вагому причину

Користувачі YouTube будуть за замовчуванням відео в стандартному дозволі, замість HD. Нові правила будуть діяти протягом наступних 30 днів.

Звичайно, на це є причини, і цілком собі вагомі. З цим змиритися доведеться всім, так як на час карантину навантаження на сервіс рекордна, так то компанії довелося вдаватися до радикальних заходів.

При цьому в компанії відзначили, що поки не помітили сильного стрибка у використанні сервісу.

19 березня 2020 року влада Євросоюзу звернулися до Netflix та інших сервісів потокового відео з проханням знизити якість роликів до середнього. Основною причиною прохання стала зростаюче навантаження на інфраструктуру європейського інтернету з-за глобального карантину.

Netflix відразу ж оголосив про зниження якості відео.

Звичайно, якість трохи погіршиться, але для невибагливого користувача такі зміни залишаться непомітними. Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Чтайте також:  Молоду українку у Польщі викрала банда наркоторговців (фото)

Нагадаємо, що ринок смартфонів тріщить по швах. Аналітики повідомили, що продажі смартфонів впали на 38%. На сьогоднішній день це найбільше падіння в історії ринку.

Як повідомляв у мережу злили дані мільйонів користувачів мережі, включаючи адреса, імена, дати народження, і так далі. Дивно, але база даних не захищена, так що нею може користуватися абсолютно будь-яка людина, який має доступ до мережі.

Також Знай.uа повідомляв, що експерти порівняли новий MacBook Air 2020 і MacBook Pro 2019. Як і очікувалося, торішня модель у всьому перевершує бюджетний ноутбук від яблучної корпорації.