«Титул» епіцентру коронавірусу від Європи може перейти до США – ВООЗ

В країні зафіксоване «дуже швидке прискорення» коронавірусу – плюс 9144 випадків за добу

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) заявила, що США можуть стати новим епіцентром пандемії коронавірусу через «дуже швидке прискорення» його поширення в цій країні. Про це повідомляє DW.

За останню добу 85% всіх нових випадків інфікування COVID-19 було зафіксовано в Європі та США, з яких на 40% припали на Сполучені Штати.

«Зараз ми спостерігаємо дуже велике прискорення випадків у США, тому вони мають такий потенціал… Вони мають дуже великий спалах, інтенсивність якого посилюється», – зазначила представниця ВООЗ Маргарет Гарріс.

Водночас вона звернула увагу на деякі позитивні ознаки, що заважають поширенню вірусу – серед них більш всеохоплююче тестування, зусилля щодо ізоляції хворих та відстеження їхніх контактів.

За даними ресурсу Worldometers, що відстежує поширення коронавірусної інфекції, станом на березня загальна кількість інфікованих на коронавірус в США склала 52 878 274 (+9144), померло від хвороби 684 людей (+131).

Чтайте також:  Депутат-педофіл роками полював на дітей, а потім ховався в Києві. деталі

До цього епіцентром пандемії ВООЗ визначила Європу.

Найбільш постраждалою від коронавірусу країною є Італія, де зафіксована найбільша кількість випадків інфікування та смертей. Зараз ситуація в цій країні потроху починає покращуватися, зазначили у ВООЗ.

Як повідомлялось, президент США Дональд Трамп заявив, що хоче «відкрити» США до 12 квітня попри застереження експертів.