Шмигаль заявив про створення мозкового центру для реагування на економічні виклики

Представники аналітичних центрів, українського бізнесу та Офісу президента домовились створити платформу для розробки рішень, які можуть впливати на економічні виклики.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив в Telegram.

Він відзначив, що «країна має мобілізувати ресурси для реагування на економічні виклики».

«Сьогодні (24 березня. — ред.) я провів відеозустріч із представниками аналітичних центрів, українського бізнесу та Офісу Президента. На ній ми домовилися, що формуємо відкриту стратегічну платформу, створену на засадах професіоналізму. Це — „мозковий центр“ для розробки спільних рішень щодо реагування на надзвичайні виклики, впорядкування антикризових дій і паралельно розробки довгострокової стратегії розвитку України в умовах глобальної економічної нестабільності», — написав Шмигаль.

За його словами, вже долучилися Інститут економіки і прогнозування НАН України, Нова Країна, Центр Разумкова, Український інститут майбутнього, Укрпромзовнішекспертиза та інші. Запуск ініціативи координує команда Кирила Криволапа, колишнього Начальник управління інвестицій та науки Міністерства екології України.

Чтайте також:  Конфлікт Польщі та України: у Варшаві заговорили про можливе зниження підтримки Києва

Раніше про необхідність створення «мозкового центра» для подолання Україною економічних викликів заявляв олігарх Рінат Ахметов після зустрічі з президентом Володимиром Зеленським. Він говорив, що великий бізнес готовий оплатити роботу такого центру.